Amazon Prime abonelerine bazı mobil oyunlarda ücretsiz eşya verilecek

Amazon Prime üyeleri, aboneliklerinin bir parçası olarak mobil oyunlar için ücretsiz oyun içi ürünler aldıklarını açıkladı. Bu olay öncelikle popüler savaş royale oyunu PUBG, özellikle oyunun mobil versiyonu için başlayacak. Bir Prime üyeliğiniz olduğunu varsayalım, şimdi mobil oyun öğelerinden birini şimdi indirebilirsiniz. Yakında perks listesine diğer oyunlar da eklenecek.
Amazon Prime mobil oyun içeriği perk, PUBG Mobile ile geldi ve Prime üyelerine aşağıdakileri sundu:

– Infiltrator Maskesi
– Eldivenli Infiltrator Ceket
– Infiltrator Ayakkabıları
– Infiltrator Pantolonu
– Kan Yeminini – Kar98K
– Kara Magma Paraşütü

Şu anda yalnızca Infiltrator Mask kullanılabilir; Amazon öğelere tarih yazmasa da geri kalan öğelerin sayısı ‘yakında’ olarak listelenmiştir. Oyuncular bir Android veya iOS mobil cihazı kullanarak Amazon.com/PUBGM hedefine giderek bunları  talep edebilirler.
Amazon’dan onay alan TechCrunch’a göre, Prime üyeler için bu avantajlar, Wargaming Mobile, EA, Netmarble ve Moonton’dan olanlar da dahil olmak üzere gelecekteki diğer oyunlara gelecek.

Her ne kadar bu yeni program özellikle mobil başlıklar için ücretsiz avantajlar sunsa da, konsoldaki ve masaüstündeki oyuncular, başkalarına hediye verme, özel ifadelere erişme, yeni sohbet renk seçenekleri gibi özelliklere sahip olan Twitch Prime ile oyunla ilgili bazı avantajlardan yararlanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir