Android’de keyifle oynayabileceğiniz, fazla bilinmeyen oyunlar

Telefonumuzda, sosyal medyadan sıkıldıktan sonra sıkıntımızın geçmesi için yapacağımız en iyi aktivitelerden biri oyun oynamaktır. Bir çok akıllı telefon kullanıcısı da genellikle telefonlarında en azından bir oyun bulundururlar. Oyun delileri içinse bu sayı bir le sınırlı kalmayıp, telefon hafızalarının yettiği kadardır. Ancak oyun severlerin en çok zorlandığı şey özgün ve değişik bir oyun bulmaktır. Özellikle son dönemlerde birbirinin kopyası olan çokça oyun çıkıyor. Biz de bu nedenle bu haberimizde çok bilinmeyen ancak bilinmediği kadar da zevkli olan Android oyunlarını sıraladık.

Final Fantasy XV: Pocket Edition

Bilgisayar platformunda Final Fantasy XV’nin büyük hayranları olarak ve Final Fantasy XV: Pocket Edition piyasaya sürüldüğünde çok şaşırdık. Ancak bu şaşırmamız grafikler ya da yapısal değişikliklerden kaynaklanmıyor

Mobil ve bilgisayar platformundaki farklılıklar grafiksel açıdan çok daha büyük. Açık Dünya, bilgisayar platformundaki kadar büyük değil ve bazı görevler konsol versiyonuna göre daha basit. Ancak bu oyun farklılıkları olsa da akıllı telefonlarda gerçekten çok iyi optimize edilmiş. Oyunu indirmek için ücretsizdir ve ilk bölüme ücretsiz erişim sağlar, ancak buradaki dokuz bölümden her biri için ödeme yapmanız gerekir.

Super Mario Run

Eğer çokça oyun oynuyorsanız, Super Mario Run’ı kesinlikle denemelisiniz. Nintendo tarafından şimdiye dek piyasaya sürülen mobil cihazlar için ilk Süper Mario oyunu.

Süper Mario Run, adından da anlaşılacağı gibi, bir koşucu oyunu. Tek dokunuşla oynanan bir oyun ve basit mekanik var. Tabii bu koşul daha önce Super Mario oynadıysanız geçerli. Boşluklar ve engellerin üzerinden atlamanız, madeni para toplamanız ve seviyenin sonuna kadar yol almaya çalışırken düşmanlardan kaçınmanız gerekir.

Üç farklı oyun mod vardır. İlk oyun modu temel oyun odu olan World Tour’dur. Toad Rally, diğer oyuncular ile yarıştığınız yenmeye çalıştığın ikinci bir moddur. Kingdom Builder, diğer iki moddan aldığın kazancı, kendi krallığını yaratman için harcamana izin verir.

Dumb Ways to Die 2

Dumb Ways serisi, harika sanat eserleri ve eğlenceli karakterlerle basit ve bağımlılık yan bir oyun. Her bir karakterin birinin ölüme meyil etme eğilimi vardır ve onları hayatta tutmak sizin görevinizdir.

Başlıktan tahmin edebileceğiniz gibi, bu karakterlerin ölüme gidiş yollarından bir çoğu aptalca oluyor. Her canlı tutulan karakter için, 100 puan kazanır ve gittikçe artan bir zorluk seviyesiyle bir sonraki mini oyuna geçersiniz.

War Wings

Yapboz oyunları, sonsuz koşucular, çekim ve yarış oyunlarınızı bitirdiyseniz, eski yöntem bir köpek savaşı oyununa ne dersiniz?

MiniClip’ten War Wings, dünyadaki oyunculara karşı rakiplerinizi düşürmek veya sadece dublörlük yapmak için gökyüzüne giderken rekabet etmenizi sağlar. Arayüzü biraz karışık dursa da alıştıktan sonra çok büyük zevkle oynayacağınız bir oyun.

Super Stickman Golf 3

Üçüncü oyunuyla beraber, Super Stickman Golf her zamankinden daha iyi ve daha fazla kazanılabilecek kupalarla dolu bir golf oyunu. Yeni kurslar, yeni güçlendirmeler, yeni oyun modları ile birlikte gelen SSG3, tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamak için 20 kurs bulunan, hızınızı arttırmanıza olanak sağlayan güzel bir golf oyunudur.

Sword of Xolan

Platform oyunu severler bir oyundan diğerine geçerken arada kalan bir çok oyunu gözden kaçırabilirler. Ancak Sword of Xolan kesinlikle gözden kaçırılmaması gereken bir oyun

30 seviye sahip, pikselli grafiklere sahip olan, çeşitli zorluk seviyeleri ve denetleyici desteği sunan Sword of Xolan’ın tek eksiği ikinci oyununun olmaması diyebiliriz! Ayrıca Sword of Xolan’ın geliştiricisi de bir Türk!

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir