Collectıon Of Saga Final Fantasy Legend bugün Nintendo Switch için çıktı

SQUARE ENIX bugün Nintendo Switch ™ sistemi için dünya çapında COLLECTION OF SAGA FINAL FANTASY LEGEND’in çıkışını duyurdu.

Bu dijital koleksiyonda oyuncular, saygın SaGa serisindeki ilk üç oyunu deneyimleyebilirler – FINAL FANTASY LEGEND, FINAL FANTASY LEGEND II ve FINAL FANTASY LEGEND III. Koleksiyon, orijinal oyunların 30 yıl önce bu kadar özel kılan cazibesini koruyor ve hem sadık hayranlar hem de yeni başlayanlar için heyecan verici bir macera sunuyor. Fragmanı buradan izleyebilirsiniz:

COLLECTION OF SAGA FINAL FANTASY LEGEND, ilk olarak 1990 yılında Game Boy ™ ‘da yayınlanan THE FINAL FANTASY LEGEND dahil olmak üzere, Akitoshi Kawazu tarafından oluşturulan mükemmel bir giriş serisidir. RPG hayranları, bu klasik 8 bitlik oyunlarda, canavarlarla savaşırken, kasabaları keşfederken ve klasik hikayeleri çözerken fantezi dünyalarında nostaljik bir macerada eğlencenin tadını çıkarabilir.

Ek olarak koleksiyon, karakter hızı artışları, ayarlanabilir ekran büyütme, retro ekran modu, hatıra müziği ve resimler dahil olmak üzere oyun deneyimini iyileştirmek için çeşitli yaşam kalitesi ayarlamaları ve yeni özellikler getiriyor. Bu güncellenmiş koleksiyonda oyuncular ayrıca Kenji Ito tarafından bestelenen Across the “Sa ・ Ga” adlı özel bir yıldönümü şarkısının, sekiz farklı oyun içi duvar kağıdının ve Japonca veya İngilizce metinle oynama seçeneğinin keyfini çıkarabilirler.

FINAL FANTASY LEGEND, Game Boy için yaratılan ilk RPG idi ve bunu onurlandırmak için oyuncular Joy-Con ™ kontrol cihazlarını çıkarabilir ve orijinal Game Boy sistemi benzeri deneyimi artırmak için ekrandaki düğmeleri kullanarak konsolu dikey olarak tutabilirler. COLLECTION OF SAGA FINAL FANTASY LEGEND Nintendo Switch’te Nintendo eShop üzerinden satın alınabilir. Daha fazla bilgi için: https://square-enix-games.com/en_EU/games/collection-saga-final-fantasy-legend.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir