CONQUEROR’S BLADE 4 AĞUSTOS’TA TÜRKÇE OLARAK OSMANLI TEMASI İLE ÇIKIYOR

0yun tam kapsamlı Türkçe sürümüyle birlikte Osmanlı’dan esinlenen konsept de yeni  sezonuna iddalı bir çıkış yapacak.

Küresel yayıncı MY.GAMES ve geliştirici Booming Games, ücretsiz aksiyon MMO oyunu Conqueror’s Blade PC için Türkçe dil desteği ile 4 Ağustos da çıkıyor. Türkiye de tam oyun içi yerelleştirme, özel müşteri desteği, yerel sosyal medya varlığı ve Türkçe topluluk yönetimi ile var olacak ortaçağ savaş oyunu , Osmanlı esintili konsept  için Türk oyuncuları davet etmekten heyecan duyuyor.

Conqueror’s Blade’de oyuncular kendi ortaçağ imparatorluklarını kurmak için kanlı bir savaş halindeler. Gözü pek savaş lortları kendilerini bir dizi ölümcül silah ile donatıyor ve emirlerindeki muazzam ordular ile dünyaya açılıyor. Oyuncular yıkıcı kuşatma silahları ile kaleleri savunuyor ya da kuşatıyor, 15’e 15 PvP muharebelerinde diğer oyunculara karşı mücadele ediyor ve geniş, gelişen açık bir dünyanın kontrolü için savaşıyor!

Yeni sezon duyuru fragmanını buradan izleyebilirsiniz: https://youtu.be/IJGyh7bYe3g

Oyunda yakın dövüş, menzilli ve süvari birimleri de dahil olmak üzere tarihin en büyük askeri kuvvetlerinden esinlenen 75’ten fazla birim mevcut. Savaş Lortları mızraklı askerler ile ölümcül bir barikat oluşturabilir, kılıçlıları düşmanla çatışmak için gönderebilir veya okçuları ile delici bir ok yağmuru yağdırabilirler. Kuşatma muharebesi stratejiye dayanıyor ve oyuncuların sürekli değişen çarpıcı savaş alanlarında birimlerini zafere götürmeleri gerekecek.

Bölge Savaşları gibi haftalık etkinlikler, oyuncuların kılıçlarını bir Hanedan’nın ya da İttifak’ın parçası olarak toprak kontrolü için savaşırken keskin tutacaktır. Sezonlar, zorluklarla ve özel ödüllerle dolu sınırlı süreli etkinliklerle becerileri test edecek. Türkiye’nin ve Osmanlı İmparatorluğu’nun zengin kültüründen ve tarihinden esinlenen yeni sezon: “Season IV: Blood of the Empire” 4 Ağustos’ta Savaş Lortlarını bekliyor!

SEASON IV: BLOOD OF THE EMPIRE

Anadolu İmparatorluğu’nun kuvvetleri gelecek ve çok yakında Conqueror’s Blade’in ücretsiz güncellemesi ile eklenecek olan Season IV: Blood of the Empire’da zafer kazanmak için engel tanımayacak.

Fatih Sultan IV. Süleyman Hazretleri tarafından yönetilen Anadolu İmparatorluğu’nun orduları son derece sadık ve savaş hünerlerine fazlasıyla hakimler. Ordusuyla Fatih Şehri’ne yürüyen Sultan’ı takip etmek için 4 Ağustos’ta çıkış yapacak IV. Sezon Harekatı’nda savaşa tutuşun ve yükselen Anadolu İmparatorluğu’ndan esinlenen sezona özel kıyafetler de dahil olmak üzere inanılmaz yeni ödülleri açmanız için IV. Sezon Savaş Bileti çok yakında satışa çıkacak!

Tam kapsamlı Türkçe dil desteği öncesi Conqueror’s Blade ile ilgili tüm gelişmeleri Facebook hesabımızdan ve Discord kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için https://conqblade.com/tr adresini ziyaret edin.

MY.GAMES Hakkında

MY.GAMES uluslararası bir oyun markası (Mail.ru Grubu’nun bir parçası) ve önde gelen bir çevrimiçi eğlence şirketidir. MY.GAMES; Rusya, Avrupa ve Amerika’da 12 bölge ofisi, 1.800’den fazla personel ve 13 geliştirme stüdyosundan oluşmaktadır. MY.GAMES PC, konsollar ve mobil cihazlar için oyunlar yapmaktadır. Şirket, portföyünde War Robots, Hustle Castle, Left to Survive, Skyforge, Legend: Dragons Legacy ve Allods Online gibi 150’den fazla oyun ile 60’ın üzerinde proje yürütüyor. MY.GAMES portföyünde Warface, ArcheAge, Perfect World, Revelation Online, Conqueror’s Blade, Lost Ark ve daha fazlası gibi tanınmış oyunlar bulunuyor. MY.GAMES oyunlarında kayıtlı 605 milyondan fazla oyuncu bulunmakta. Şirket ayrıca kendi medyasını geliştiriyor, MY.GAMES Mağaza platformunu işletiyor, özel bir yatırım bölümüne (MRGV) sahip, oyun ve e-spor hizmetlerini destekliyor ve çok daha fazla çeşitli operasyonlar yürütüyor.

Booming Games Hakkında

Booming Games birinci sınıf AAA oyunları yaratmaya adanmış bir oyun geliştirme stüdyosudur. Kendi motoru olan CHAOS’u yaratan stüdyo, kendi yenilikçi şirket içi araçlarından bir oyun imparatorluğu kurmaya başladı. CHAOS’tan çıkan ilk oyun Conqueror’s Blade, tarihi benzersiz bir şekilde yansıtmayı ve en sürükleyici, otantik ortaçağ savaş deneyimini sunmayı amaçlayan destansı bir aksiyon ve savaş oyunudur. Daha fazla bilgi için boominggames.com sitesini ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir