Disney Plus ön siparişi Kasım ayından önce başladı

Aboneliğinizi Disney Plus’a güvenceye almak istemeniz durumunda, yeni yayın platformunun ön siparişlerinin artık birçok bölge için Disney Plus web sitesinde açıldığını bilmek sizi memnun edecektir.

Disney, Emmys sırasında duyuruyu yaptı ve yayın devleri Netflix ve Amazon Prime Video o sırada orjinal gösterileri için ödüllendiriliyordu.

Disney Plus, ABD ve Kanada’da 12 Kasım’da ve 19 Kasım’da Avustralya’da ve Yeni Zelanda’da piyasaya sürülecek ve 6,99 ABD Dolarına mal olacak.

Bununla birlikte, yeni akış platformunun Türkiye’de ne kadara mal olacağı ya da Kasım ayında da bu bölgede başlatılıp başlatılmayacağına dair bir haber yok ve henüz Disney Plus’ı önceden sipariş edemezsiniz, ancak Web sitesinde güncellemeler için kayıt olabilirsiniz.

Duyuru, Emmys’in yayın platformları için kazandığı bir gecenin ardından geldi; bu, Black Mirror antolojisinde interaktif bir bölüm olan Netflix’in Bandersnatch’i Outstanding Television Movie ödülünü kazandı.

Bu arada, Amazon’un Muhteşem Bayan Maisel’i Engadget’a göre, iki ödül kazandı.

Disney Plus, gelecek yılki Emmy Ödülleri’nde, Star Wars: The Mandalorian ve Loki TV şovu gibi yeni gösterilerle, yeni platformla ekranlarımıza gelecek olan şovu sunmayı umuyor olacak.

Ayrıca bol miktarda miras Disney şovları ve filmleri olacak, ayrıca The Simpsons gibi 21. Yüzyıl Fox franchise’ları da 30 yıllık tarihinde hizmete girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir