Dropbox yeni premium özelliklerini duyurdu

Dropbox yeni premium özelliklerini duyurdu, abonelik fiyatlarını artırdı

Dropbox kullanıcıları için bazı kötü haberlerimiz ve iyi haberlerimiz var. Kötü haberse, Plus planının fiyatları ayda 10 dolardan 2 dolar 2 dolar çıkarıldı.

Plus planı için depolama alanı 1 TB’tan 2 TB’a iki katına çıkarıldı. Profesyonel ve İş planları, ek ücret ödemeden 2 TB’tan 3 TB’a ve 3 TB’den 5 TB’a kadar depolama artışı elde eder.

Yeni özellik gelince, Dropbox üç yeni premium özellik duyurdu : Geri Sar, Akıllı Senk ve FiligranGeri alma, Dropbox kullanıcılarının klasörleri veya tüm hesaplarını geri almalarını sağlayan bir çeşit kurtarma aracıdır. Dropbox Plus kullanıcıları son 30 gün içinde herhangi bir noktaya kadar geri sarılabilirken, Profesyonel kullanıcılar 180 gün koruma alır.

Dropbox Akıllı Senkronizasyon

Daha sonra, Dropbox Smart Sync, kullanıcıların dosyaları sabit disklerinden uzak tutmasını ve bulutta güvenli olmasını sağlar. İstedikleri zaman masaüstünden erişilebilir olacaktır.

Smart Sync özelliği, herhangi bir şeyi tıklamak zorunda kalmadan otomatik olarak sabit disk alanından tasarruf etmenizi sağlar.

Otomatik yerden tasarruf özelliğini açmaya karar verirseniz, uygulama son zamanlarda açılmamış olan Dropbox klasöründeki dosyaları arayacaktır. Bu özel özellik şimdi DropboxPlus planlarına dahil edilecek, böylece aboneler hemen kullanmaya başlayabilecek.

Son fakat en az değil, yeni filigran özelliği, Dropbox kullanıcılarının tam da bunu yapmalarını sağlar. , adınızla herhangi bir JPG, PNG, BMP veya PDF dosyasını filigran haline getirir . Dosyanızın üzerine yazmak veya filigranlı sürümü kopya olarak kaydetmek arasında seçim yapabilmeniz için bir önizleme gösterilir.

Dropbox’a göre, Geri Sar ve geliştirilmiş Smart Sync araçları önümüzdeki birkaç hafta içinde yeni ve mevcut Plus ve Professional hesaplarına sunulacak, filigran özelliği ise önümüzdeki birkaç hafta boyunca Profesyonel kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir