E-TİCARET SOHBETLERİ BAŞLIYOR

Ticimax E-ticaret Sistemleri tarafından sektörün geliştirilmesi amacıyla 2 yıldır ücretsiz olarak düzenlenen “E-ticaret Sohbetleri” Ekim ayında İstanbul ve İzmir’de başlıyor.

İstanbul’da 1 Ekim Salı akşamı Eminönü Santral’de ‘E-Ticarette Özel Günlerde Satış Artırmanın Yolları’ konusunun masaya yatırılacağı etkinliğe Beymen E-Ticaret Ürün ve Satış Müdürü Ebru Savur, Derimod E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Müdürü Özlem Angı Can ve Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli konuşmacı olarak katılacak. İzmir’de ise 7 Ekim Pazartesi akşamı Hilton Otel’de ‘E-Ticaret ve E-İhracat Sayesinde İşinizi Nasıl Büyütürsünüz?’ başlığıyla start verecek olan sohbet zincirine, AnalyticaHouse Uluslararası Dijital Pazarlama Yöneticisi Tansu Poyraz, PayTR CEO’su Tarık Tombul ve Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli katılacak.

SEKTÖR PAYDAŞLARINA YENİ BİR PENCERE

E-ticaret girişimcileri, KOBİ’ler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, dijital pazarlama profesyonelleri, şirketlerin e-ticaret ve pazarlama yöneticileri, pazarlama uzmanları, danışmanlar, sosyal medya uzmanları, marka yöneticileri gibi sektör paydaşlarına ve sektöre adım atmak isteyenlere bir pencere daha açmayı hedefleyen “E-ticaret Sohbetleri” etkinlik zinciri, yıl boyu devam edecek.

ADAN Z’YE E-TİCARET

İnternetten ürün satmak isteyen ama nereden başlayacağını bilemeyen KOBİ ve girişimcilere yönelik yine Ticimax tarafından hazırlanan “E-ticarete Başlıyorum” programı ise, Eminönü Santral’de 2 Ekim’de başlıyor. Atölye programında A’dan Z’ye e-ticarete başlama yöntemleri ele alınacak ve e-ticarette başarılı olmak için yapılması gerekenler paylaşılacak. Tasarım, sayfa yönetimi, ürün girişi, SEO, kampanya kurgulama, e-ihracat, ödeme yöntemleri, kargo gibi konularda bilgi paylaşımları yapılacak. Eğitim sonunda başarılı olan iki katılımcıya e-ticaret paketi hediye edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir