E3 2019 yayın saatleri ve içerikleri

Önümüzdeki hafta oyun ve teknoloji sektöründeki en büyük etkinliklerden biri olan E3 etkinliği yapılacak. Bu yazımızda E3 e yönelik elimizde bulunan bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Cumartesi, Haziran 8

EA Play:Tüm Gün Etkinlik

EA Play’in bu seneki etkinliği tüm gün olarak bizlerle olacak. Etkinlikte Star Wars Jedi:Fallen Order, Apex Legends, Battlefield V, FIFA, Madden NFL ve Sims 4 hakkında bilgilerle karşılaşacağımız alıdığımız bilgiler arasında.

Pazar, Haziran9

Xbox,16.00

Programda görünmesi muhtemel adaylar arasında Gears of War 5, Halo Infinite, Cyberpunk 2077 oyunları görünüyor. Ayrıca Project xCloud servisi ve hatta yeni konsol hakkında bilgiler verilebilir.

Bethesta,20.30

Bethesta, bu yılki sunumunda Doom Eternal’a derinlemesine bir bakış vaat ediyor. Elders Scrolls VI ve ya Starfield hakkındaki haberleri görmeyi uman izleyicilerse büyük bir ihtimalle hayal kırıklığına uğrayacak.Üst düzey yöneticilerden Todd Howard daha önce şirketin bu yıl yazıda geçen oyunlarla ilgili yeni bir şey göstermeyi planlamadığını belirtmişti.

Pazartesi,10 Haziran

PC Gaming Show,13.00

Bu yılki PC Gaming Show etkinliğinide  Annapurna Interactive, Chucklefish, Epic Games, Raw Fury, Paradox Entertainment ve Perfect World Entertainment dahil olmak üzere birçok geliştirici yer alacak.

Ubisoft, 16.00

Ubisoft, yaklaşmakta olan duyuruları için hazırladığı, Brexit sonrası Londra’da geçtiği iddia edilen bir oyun olan Watch Dogs Legion etkinlikten önce zaten sızdırılmıştı. Ayrıca, Beyond Good and Evil 2 hakkında daha fazla şey duyma ihtimalimiz de var. Ubisoft’un bu yıl bir sürüm atlamayı planladığını söylediği için muhtemlen yeni bir Assassin’in Creed haberi ile karşılaşmayacağız. Aynı şey 2020’ye ertelenen korsanlık oyunu olan Skull and Bones için de söylenebilir.

Square Enix, 21.00

Square Enix nihayet bize yaklaşan Avengers oyunu hakkında detaylar verecek gibi gözüküyor. Bir listeleme sızıntısına göre, oyun hem tek oyunculu hem de dört oyunculu işbirliğini içerecek bir oyun olacak. Final Fantasy VII’nin yeniden yapımı hakkında da yeni bilgiler edineceğimize kesin gözüyle bakılıyor Geçtiğimiz ay, Square Enix neredeyse dört yıl aradan sonra ilk kez yeni fragmanı piyasaya sürdü.

Salı,11 Haziran

Nintendo,00.00

Yeni bir Nintendo Direct etkinliği olarak göreceğimiz Nintendo şovunda en başta Switch hakkında yeni bilgiler ve yeni sistemler tanıtılması bekleniyor.Daha sonrasında firmanın en köklü yapımlarından olan Pokemon’un yeni oyunu Pokemon:Sword and Shield hakkında yeni bilgilerle karşılaşacağımızı bekliyoruz

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir