En iyi Co-Op PC oyunları 2019: arkadaşlarınızla oynamak için en iyi oyunlar

En iyi Co-Op bilgisayar oyunlarından birini seçmemizden anlaşıldığı gibi, bir arkadaşınızla beraber oynamak kadar iyi hissettiren bilgisayar oyunu deneyimi yoktur.

PC bugünlerde Co-Op oyunlar için çok fazla seçeneğe sahip ve işte siz ve arkadaşlarınız arasında bağları güçlendirecek en iyi kooperatif bilgisayar oyunları için seçtiklerimiz.

 

1. Grand Theft Auto V Online

Grand Theft Auto V Online ile ilgili görsel sonucu

Altı yıl önce çevrimiçi bir mod olarak başlayan oyun, PC’deki en iyi çevrimiçi Co-Op deneyimlerinden birine dönüşmüştür. Yabancılarla oynayarak ya da arkadaşlardan oluşan bir ekip toplayarak oynayabilirsiniz ve San Andreas’ın tüm deliliğini parmaklarınızın ucunda tutarsınız.

Dünyayı serbestçe koşarak genel yaramazlıklara neden olabilir veya özel görevlerde rakip ekipleri görevlendirebilirsiniz. Bununla birlikte, en iyi Co-Op deneyimleri banka soygunlarında bulunur. Bir bankayı soymak ve şoförünüzün doğrudan işaret üstünde çığlık attığı bir aralığa koşmak, sonra dikiz aynanızdaki polis ışıklarıyla tepelerden kaçmak gibisi yoktur.

2. Path of Exile

path of exile ile ilgili görsel sonucu

Dikkatini çekmek için bir ücretsiz oyundan daha iyi bir yol var mı? Path of Exile, etrafındaki en karmaşık ve en güçlü karakter geliştirme sistemlerinden birine sahip olan ücretsiz bir aksiyon RPG’sidir. Üstelik, canavarlar büyüdükçe oyun, işbirliği içinde oynandığında çok daha zevkli hale geliyor ve saldırılarınızı arkadaşlarınızla koordine etmeniz gerekiyor.

Eğer Diablo’yu oynadıysanız, doğrudan fare tarafından kontrol edilen Path of Exile’a alışabilirsiniz. Aynı şekilde karanlık bir tema, Path of Exile daha yavaş olsa da, daha derin bir dövüş sistemi ve müthiş bir oyun sonu. İçinde yarışacak çok sayıda lig var ve başlangıçta bunlardan birine atlamak ve üst sıralarda yer alan milyonlarca oyuncuya karşı yarışmak çok eğlenceli.

3. Rocket League

Rocket League ile ilgili görsel sonucu

Rocket League, taklit edilemez fizik tabanlı araba oyunu en popüler çevrimiçi oyunlardan biri olmaya devam ediyor.

Eşleşmeler 1-v-1 ile 4-v-4 arasında gerçekleşiyor, bu nedenle arkadaşlarınızla birlikte oyun oynamak için bir araya gelince çok fazla esneklik seçeneğiniz var. Bu, ekibinizi, kalecilik, savunma ve hücum gibi hızlı koordine etmeye çalıştığınız için, sonsuz iletişim gerektiren bir oyundur. Çevrimiçi ortamda lig tabanlı bir sistem var, böylece takımınız sıkıntılı bir karmaşadan iyi yağlanmış bir makineye dönüşürken güzel bir ilerleme hissi elde edersiniz.

4. Warhammer: Vermintide 2 

Left 4 Dead 2’yi şimdiki nesile getirin, ardından silahları ve zombileri savaşçılarla, sihir ve antropomorfik sıçanlarla değiştirin ve Vermintide 2’ye sahip olun. Birinci şahıs yakın dövüşünün ağır ve etkili hissetmesini sağlamanın en iyi oyunlarından biri. Ezerek, parçalara ayırırarak ve sihirli bir şekilde savaşabilirsiniz.

Vermintide 2, en iyi işbirlikçi oyun olarak hizmetinizde ve her birinde üç ayrı “kariyeri” olan üç karakterden birini seçmenize izin verir.

5. Sea of Thieves

sea of thieves ile ilgili görsel sonucu

Toprağa çarpan, ancak yıllardır rüzgarı yelkenlerinde tutan bir oyunun ilham verici bir örneği. Sea of Thieves, bir gemiyi yöneten ve yağma, macera ve şöhret arayışı içinde , Karayipler’de gezen dört oyuncuya kadar oynanabiliyor.

Oyunun kendini biraz gevşek ve amaçsız hissettiği yerde, sürekli gelişen bir olasılıklar dünyası haline gelmeye başladı. İskelet istilasına uğramış koylardaki haritaları takip ediyor, efsanevi deniz canlılarıyla savaşıyor ve hatta oyuncu tarafından kontrol edilen diğer gemi ve ekipleri bile ele geçiriyorsunuz.

Sea of Thieves, arkadaşlarınız olarak adlandırdığınız, ispinoz istilasına uğramış deniz farelerinin rengarenk bir ekibi ile birlikte oynanmak üzere tasarlanan en yeni serbest korsan fantezi oyunudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir