En iyi e-kitap indirme siteleri

Yasal olarak indirilebilecek binlerce e-kitap var ( ya telif hakları sona ermiş ya da yazarları ücretsiz olarak yayınlamayı seçtikleri için). Size en az sıkıntı ile ücretsiz, yüksek kaliteli e-kitaplar indirmeniz için en iyi yerleri sunmak için, çok sayıda site bulduk.

ebook ile ilgili görsel sonucu

Project Gutenberg

Project Gutenberg EPUB, Kindle ve HTML’deki 53.000’den fazla kitabın bulunduğu büyük bir arşivdir. Onları doğrudan indirebilir veya tercih ettiğiniz bulut depolama hizmetine (Dropbox, Google Drive veya Microsoft OneDrive) göndermelerini sağlayabilirsiniz.

Belirli bir başlığı arayabilir veya türe göre göz atabilirsiniz. Kurgu ve kurgu dışı olmalarının birbirinden ayrılmaması ve kitapları ülkeye göre sıralayabilmeniz için önce bir kitaplık açmak zorundasınız, ancak bunlar oldukça küçük paralar.

Free-Ebooks.net

Free-Ebooks.net, geleneksel yayıncılık rotasından kaçınmak isteyen bağımsız yazarlar için bir platformdur. Dickens ve Wilde’ı arşivlerinde bulamazsınız; bunun yerine, dilediğiniz her türde parmaklarınızın ucunda çok sayıda yeni kurgu, kurgu dışı ve hatta sesli kitap dizileri var. Etrafta pek çok benzer site var, ancak Free-Ebooks.net her gün yeni kitaplar ekliyor ve bizim favorimiz.

ebook ile ilgili görsel sonucu

Wikibooks

Wikibooks, işin uzmanı olan herkesin düzenleyebileceği açık içerikli ders kitaplarından oluşan bir koleksiyon. Esasen gerçeklerin listeleri olan Vikipedi makalelerinin aksine, Wikibooks, okuyucuya belli bir konu hakkında öğretmeyi amaçlayan bağlantılı bölümlerden oluşur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir