En iyi ses geçirmeyen kulaklıklar 2019

En iyi ses geçirmeyen kulaklıklardan birine sahipseniz, gürültülü konuşmalara, çığlık atan çocuklara ve gürültülü trafikte gidip gelmeye veya genel olarak gürültülü seyahatlara elveda diyebilirsiniz.

En son ses geçirmez teknolojisine sahip bir çift kulaklık, sesin nirvananın yalnızca bir adım uzakğında olduğu anlamına gelir. Bu kulaklıklar modern çağın gerçek harikaları çünkü istenmeyen sesleri tamamen ayarlayabiliyorlar, aynı zamanda müziklerinizi kulak içi kulaklıklardan daha iyi hale getiriyorlar.

Gürültü önleyici kulaklıkların, yaşama, çalışma ve çalışma şeklinizi değiştirecek teknolojiye geldiğinde dizüstü bilgisayarınız, TV’niz veya mobil telefonunuz kadar hayati olduğuna inanıyoruz. Bu, sizin için doğru kulaklığı seçmenin önemli olduğu anlamına gelir.

Neyse ki, tüm bunları kapsayan bir kulaklık seçmenize yardımcı olmak için, aşağıda listelenen ve fiyat / performans oranlarına göre sıralanmış, en sevdiğimiz ses geçirmeyen kulaklıkları bir araya getirdik.

1. Sony WH-1000XM3

Dünyadaki en iyi ses geçirmeyen kulaklık

+  Olağanüstü gürültü iptali

+  Muhteşem ses kalitesi

+  30 saatlik pil ömrü

1. Sony WH-1000XM3 ile ilgili görsel sonucu

Sony WH-1000XM3, dünyada iki yıldır piyasada olan en iyi ses geçirmeyen kulaklık durumunda. Elbette, geçen yılın mükemmel WH-1000XM2’sinin küçük bir düzeltmesi olabilir, ancak microUSB yerine USB-C kullanmak ve köprü boyunca dolguyu eklemek gibi Sony’nin ödüllü kulaklıklarını daha iyi hale getirmesine yardımcı olacak ince ince ayarlamalar yapıldı.

Peki neden herkes bu Sony kulaklıkları çok seviyor? Dış gürültüyü iptal etmek son derece iyi. Süperge kullanırken takın ve motorun çalıştığını zar zor duyacaksınız. Müzik severler için, Sony WH-1000XM3, telefonunuzdan kablosuz olarak Hi-Res müzik dinlemenin en iyi yollarından ikisi olan aptX HD ve Sony LDAC özelliklerine sahip. Son olarak, Sony’nin amiral gemisi kulaklıklarının tümü hem Google Asistan’ıhem de 2019’dan itibaren, Alexa’yı destekliyor ve onları yalnızca piyasadaki en iyi ses geçirmeyen kulaklık değil, en akıllılarından biri haline getiriyor.

2. Sony WH-1000XM2

Eğer bulabilirseniz, Sony’nin ikinci kuşak WH-1000XM2’si hala harika

İyi seviyede gürültü iptali

+  Muhteşem ses kalitesi

+  30 saatlik pil ömrü

Sony WH-1000XM2 ile ilgili görsel sonucu

Bir tanesini bulabilirseniz, Sony WH-1000XM2 hala en iyi ses geçirmeyen kulaklıklardan biri. Mükemmel ses , gürültü önleme teknolojisi ve fiyatı Bose QC35s kadar. Bose’nin amiral gemisi kulak üstü kulaklıklarından biraz daha kısa bir batarya ömrüne sahip olabilirler, ancak Sony’nin WH-1000XM2’si performans ve özellik bakımından QC35’i geride bıraktı.

Bu Sony kulaklıklarını Bose üzerinden düşünerek seçmek isteyebilirsiniz, çünkü sadece aynı seviyede harika ses engellemekle kalmaz, aynı zamanda Bose’un kulaklıklarında bulunmayan üç zarif numaraya sahiptir: Bir orta ila yüksek frekanslı tonlarda (örneğin, bir hoparlörden duyurularda) ve kulaklıkları çıkarmadan tüm dış gürültülere izin vermenize izin veren Hızlı Dikkat modunu etkinleştirir. (İkincisi, bir uçakta bir içki siparişi verirken veya bir iş arkadaşınızla işinize geri dönmeden önce kısa bir süre için konuşarken mükemmeldir.) Sony’nin elindeki son numara LDAC . Yaygın olarak kabul edilen aptX HD standardının yanı sıra, LDAC, 1000XM2’yi kullanarak Hi-Res Audio oynatımı sağlıyor.

3. Bose QuietComfort 35 II

Sesli asistanlar için akıllı ses geçirmeyen kulaklık

Geniş ve net ses

Şaşırtıcı gürültü iptali

Bose QuietComfort 35 II ile ilgili görsel sonucu

Bose QuietComfort 35 II – zaten mükemmel olan Bose QuietComfort 35 ile neredeyse aynı ürün, ancak 2018’de Google Asistan ile güncellendi. Bu, hala sınıfının önde gelen gürültü iptali olan Bose’un iyi ses kalitesi ve inanılmaz rahatlık ile bilindiğini, ayrıca seyahat ederken sorabileceğiniz her türlü soruyu cevap bulmak için kullanışlı bir asistan olduğunu gösteriyor.

Bir bütün olarak ele alındığında, Bose QC35 II NC gezginler ve yolcular için mükemmel bir kulaklıktır. Bose, ana akım dinleyicilerin çoğunu tatmin edecek özelliklerin dengesini buldu. Bu kulaklığı daha iyi ses çıkaran Sony WH-1000XM2 kadar sevmesek de, gürültü önleme konusunda hala sınıfın en iyisi.

QC35’lerin popülaritesine rağmen, Bose tamamen yeni bir kablosuz gürültü önleyici kulaklık modelini piyasaya sürerek, şık tasarıma ve “çığır açan” ses teknolojisine odaklanarak her şeyi sallıyor.

4. Jabra Elite 85H

Jabra’nın yeni gürültü önleyici kulaklığı

Sınıfında lider pil ömrü

Mükemmel ANC performansı

Jabra Elite 85H ile ilgili görsel sonucu

Sınıfının lideri pil ömrü, mükemmel stil ve ses profilleri söz konusu olduğunda çok fazla kişiselleştirme sunan Elite 85h’yi tavsiye etmek kolaydır. Jabra’nın Elite 85h kulaklıklarının, şirketin birinci sınıf kablosuz ANC kulaklıklara ilk girişimi olduğunu düşünürsek, sonuç oldukça övgüye değer. Şirketin bir sonraki yüksek kaliteli ANC kulaklığının ne yapacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Sony’nin WH-1000XM3 modeline bir alternatif istiyorsanız, bu size göre.

5. Philips Fidelio NC1

Güzel görünüm ve mükemmel ses üretimi

Parlak, elektrikli ses

Mükemmel yapı kalitesi ve batarya

Philips Fidelio NC1 ile ilgili görsel sonucu

Philips, NC1 daha zarif bir gürültü önleyici kulaklık çözümü sunuyor. Bu kulak üstü kulaklıkları üstteki diğer kulaklıklar gibi kablosuz değil, ancak değersiz gösterilmek için pek bir neden değil.

Kulaklıklar kutuda, saklama için sert bir kılıf , 30 saate yakın bir süre için gürültü iptali sağlayan şarj edilebilir bir batarya ile beraber geliyor. Ancak hepsinden önemlisi, ses performansı oldukça iyi dengelenmiş durumda.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir