En İyi Total War: Three Kingdoms Modları

Yeni kostümlerden yapay zeka geliştirmelerine kadar en iyi modlar.

27

Total War: Three Kingdoms için en iyi modlar listemize hoş geldiniz. Creative Assembly’nin şekil değiştiren Total War serisi, en son sürümünde tarihi Üç Krallık’ta geçer. 220-280 yılları arasındaki Çin iç bölgeye ayrılmıştı. birçok efsanevi savaş ve komutanlar bu dönemde yer alıyordu.

Total War: Three Kingdoms, Dynasty Warriors oyunu değildir. Bu dizi için yüksek bir gelgit işareti olmayabilir, ancak Jody’nin incelememizde belirttiği gibi, formüle birçok değerli eklemeler yapıyor. Daha çok bir Dynasty Warriors oyunu gibi olmasını istersen? Ya da daha çok geleneksel Total War oyunları gibi mi?

Creative Assembly’nin biçimlendirme araçları ve topluluğu sayesinde bu tür fanteziler henüz gerçekleşmemiş olabilir. Geliştirme ekibi, araçlarının “birim yeniden satış, denge, yeni savaş haritaları, komut dosyası modları, yeni kullanıcı arabirimi öğeleri, yeni etkinlikler, yeni karakterler ve daha fazlasını” modellenmesine izin verdiğini söyledi.

Steam Workshop ve oyunun Nexus sayfası zaten mod’larla doludur, bu yüzden buğdayı samandan ayırıp şimdiye dek en iyilerini sergileyelim.

Beneath a Red Sky: A Battle Overhaul

Beneath a Red Sky: A Battle Overhaul, Total War: Attila’nın elden geçirme modu, Eski İmparatorlukların modları topluluğudur. Birimleri yeniden dengelemeye odaklanmak ve gerçekçiliği vurgulamak, yorgunluğu ve birimlerin yönlendirme şansını büyük ölçüde artırıyor, bu da savaş alanında daha az açık bir şekilde zayiat vermek anlamına geliyor.

Cinematic Campaign Overhaul

Kombine bir aydınlatma ve kamera modu, bu, kampanya modu görüntüyü daha güzel hale getirmek için tasarlandı. Bunu, kampanya haritasındaki günün her saatinde aydınlatmayı ayarlayarak ve generaller savaş alanında buluştuğunda sizi harekete yaklaştırmak için kamera davranışını değiştirerek yapar. Birkaç güncellemeden sonra, bazı kullanıcılar bir performans artışı yakaladığını bildirmesine rağmen kamera davranışı şimdi daha yumuşak ve kullanımı daha kolay.

Hooveric Reskin 

Öyleyse üçüncü en iyi Total War: Three Kingdoms mod listesi bazı derin, oyun değiştiren eklentiler içeriyordu, ancak bu, bir birim içindeki bireysel askerler arasındaki çeşitliliği artıran tamamen görsel bir mod. Bayraklar ve flamalar, ünite kıyafetleriyle birlikte biraz daha fazla çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca burada biraz da hafif renk değişikliği oluyor.

10 Turns Per Year      

Gerçekten, bu mod için daha uygun bir başlık tasarlayamazsınız. Varsayılan olarak, Total War: Three Kingdoms’da bir yıl boyunca ilerlemek beş tur alır ve bu mod bunu iki katına çıkarır. Oyunun bu dereceye kadar yavaşlatılması, yükseltme ağacınızdan daha fazla yararlanabileceğiniz anlamına gelirken, sezonlar şimdi her biri iki tur dönüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir