En İyi Youtube Video İndirme Programları 2019

Ücretsiz YouTube indiricileri, istediğiniz zaman daha sonra çevrimdışı olarak izlemeye hazır olan dünyanın en büyük video barındırma sitesinden video kaydetmenize izin verir. 

Bu ücretsiz araçlar, YouTube’dan – ve genellikle diğer video paylaşım sitelerinden – istediğiniz videoları istediğiniz biçimde indirip kaydetmenize olanak sağlar. Genellikle klibin tamamını veya yalnızca sesi kaydetmeyi seçebilirsiniz; bu, müzik videoları ve video podcast’leri için mükemmel bir seçimdir. Bu kolay; en iyi dizüstü bilgisayarlara birine sahip olmayı da gerektirmez .

YouTube indiricileri başka durumlarda da kullanışlı olabilir. İnternet bağlantınız yavaşsa, video akışının acı verici olduğunu göreceksiniz. Bununla birlikte, doğru indiriciyle, bir gecede indirmek istediğiniz videolarınızı bir gecede ayarlamak üzere ayarlayabilirsiniz, böylece sabahları kekemeliksiz ve sorunsuz olarak keyfini çıkarabilirler.

Ücretsiz YouTube indiricileri her zaman değişiyor, ancak bu kılavuzu sık sık yeniliyoruz, böylece her zaman güncel tavsiyeler aldığınızdan emin olabilirsiniz.

1. 4K Video İndirici

*Mükemmel format seçimi*

*İndirme çalma listeleri*

*3D ve 360 ​​derece videoları destekler*

4K Video Downloader , hızlı ve sorunsuz YouTube indirmeleri için en iyi ücretsiz araçtır. Kullanımı basit, yüksek oranda özelleştirilebilir, reklamsız ve herhangi bir paketlenmiş ek yazılım içermiyor.

Bir videoyu (ya da 24 videodan daha uzun olmamak koşuluyla bütün bir oynatma listesini) yakalamak için URL’sini web tarayıcınızdan kopyalayın, ‘URL Yapıştır’ı tıklayın ve bir çıktı formatı, kalite ve konum seçin. 

MP4 ve MP3 dahil olmak üzere hem video hem de ses olmak üzere çok çeşitli biçimler vardır. Tek tek videolar için altyazı indirebilirsiniz ve ayrıca 3D ve 360 ​​derecelik videolar için destek var.

Özelliklere girmek, çok akışlı indirmeler (ince akışların artırılması indirme işlemlerini hızlandıracak, ancak YouTube’un IP adresinizi engelleme riskini artırabilir) gibi seçenekleri ayarlayabilmenizi ve bir proxy bağlantısı kurmanızı sağlar.

2. WinX YouTube İndiricisi

* 30’dan fazla video sitesini destekler *

* 4K video indirebilir *

*Aynı anda birden fazla video indirir *

*360 derece video desteği yok *

Çok yakın bir saniyede çalışan WinX YouTube Downloader , Facebook, Vimeo ve DailyMotion dahil olmak üzere en popüler sitelerden videoları indirebilir. Kullanımı çok kolay. Sadece bir URL’ye yapıştırın, bir çıktı formatı ve kalite ayarı seçin ve geçerli partiye eklenecektir.

İndirmek istediğiniz tüm videoları ekledikten sonra, sadece ‘İndir’ düğmesini tıkladığınızda hepsi bir kerede işlenecek ve seçtiğiniz hedef klasöre kaydedilecektir.

WinX YouTube Downloader, kullanılabilir olduğunda 4K video indirebilir ve yalnızca 4K Video Downloader’ı kaybeder çünkü 3D ve 360 ​​derecelik videoları indiremez. Bu sizin için bir sorun değilse, bu ücretsiz YouTube indiricisi şiddetle tavsiye edilir.

3.Free YouTube Download

* Otomatik indirme seçeneği *

* Toplu indirme *

* Üç dakikalık zaman sınırı*

Free YouTube Download’un ne yaptığını tahmin etmenin bir yararı yok. Bu, işi iyi yapmak için dikkat dağıtıcı materyallerden ortadan kaldıran, çok basit, sıkıca odaklanmış ücretsiz bir YouTube indiricisidir. YouTube’dan bir URL’ye yapıştırın, videoyu yalnızca birkaç tıklamayla indirebilirsiniz – veya Otomatik İndirme seçeneğini etkinleştirirseniz hiç tıklama almazsınız.

Gerekirse bir kerede birkaç video indirebilir ve anında farklı formatlara dönüştürebilirsiniz. Hangi formatları kullanabileceğinizi orijinal videonun kalitesine bağlı olacaktır, ancak çoğu durumda AVI, MP4, iPhone / iPod ve MKV kullanılabilir olmalıdır. Ayrıca çekime gerek duymuyorsanız, yalnızca ses MP3’e dönüştürmek de mümkündür.

Sadece tek bir dezavantaj var, üç dakikadan daha kısa klipleri almak için sadece Free YouTube Download’u kullanabilirsiniz. Bu, çoğu müzik videosunu bir başlangıç ​​için hariç tutar ve gerçek bir üzücüdür.

4.aTube Catcher

*Toplu indirme*

*Popüler biçimlere dönüştürür *

* Yükleyicideki adware *

İsmi bunun sadece bir YouTube indiricisi olduğunu öne sürmesine rağmen, aTube Catcher aslında büyük video barındırma sitelerinin çoğundan video kaydedebilir.

Ancak önce bir uyarı kelimesi: sinsi reklam yazılımı yükleme sırasında doluyor. İlk uygulama teklif edildiğinde, Cancel (İptal) tuşuna bastığınızdan emin olun ve ikincisi için Reddet’i tıklayın – o zaman istenmeyen sürprizler olmadan birTube Catcher’ın keyfini çıkarabilirsiniz.

İndirilen videolar otomatik olarak bir dizi popüler formata dönüştürülebilir, böylece onları kullanım amaçlarına veya izlemek istediğiniz herhangi bir cihaza göre düzenleyebilirsiniz. Çok sayıda video indirmek istiyorsanız, hepsini bir kerede indirebilir, bant genişliğinizi artırabilirsiniz – tüm ücretsiz YouTube indiricilerinde bulunmayan bir şey.

Bu ücretsiz YouTube indiricisi, herhangi bir ekranda video kaydetme, video birleştirme ve disk yazma gibi ek özellikler de sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir