Flow Weaver İncelmesi

Stitch Media ve Silverstring Media Inc. tarafından geliştirilen ve Oculus tarafından yayınlanan Flow Weaver, 11 Mart 2021 tarihinde oyun piyasasında yerini aldı. Oculus Rift aracılığı ile oynayabildiğiniz Flow Weaver anlayabileceğiniz üzere bir VR oyunu. Karakteriniz güçlü bir büyücü olan Flow Weaver’dır. Oyuna başladığınızda kendinizi zincirlere vurulmuş kapalı bir yerde buluyorsunuz.

Amacınız etrafınızdaki bulmacaları çözerek çevreniz üzerine anlayışınızı arttırmayı ve sizi esir tutan kişiler hakkında bilgi edinmek. Oyunun oynanışı ise bir VR oyununa göre çok kolay.

Oyunun hikayesi süresince belirli bir yerde bağlı olarak geçirdiğiniz ve sadece görüş alanınızdaki nesnelerle etkileşim halinde olduğunuz için sadece oturduğunuz yerde rahat bir şekilde oyunuzu oynayabiliyorsunuz. Oynanış süresi ise sizin bulmacaları çözebilme süresine göre doğal olarak değişkenlik gösterebiliyor. Ama genel olarak kısa bir oyun.

Son olarak VR oyunlarını seviyor ve rahat bir şekilde vakit geçirmek isterseniz Flow Weaver’a bir şans verebileceğinizi düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir