GameShell’i keşfedin: Açık kaynaklı taşınabilir oyun konsolu

Hobi, GameShell’in heyecan verici dünyasında zevkle buluşuyor. Bu taşınabilir oyun konsolu, Atari, GameBoy, NES ve PS1 beğenilerinden klasik oyunlar oynamak için kullanılabilir. Fakat bundan çok daha fazlasını yapabilir. Yukarıdaki videoyu kontrol etmenizi önemle tavsiye ederiz. GameShell Kiti dünyanın ilk modüler, bir GNU / Linux işletim sistemiyle taşınabilir oyun konsolu.

GameShell, oyunları değiştirmenize ve hatta yenilerini yaratmanıza izin verir.

Klasik oyunları taklit etmenin yanı sıra, GameShell oyunları değiştirmenize ve hatta istediğiniz gibi yenilerini yaratmanıza izin verir. Ayrıca GameShell bir şekilde mini bilgisayara TV’nize Mini HDMI üzerinden bağlayarak kullanabilirsiniz.

GameShell kiti bir Clockwork Pi tahtası, bir Arduino uyumlu klavye, bir iki kanallı stereo hoparlör, 2.7-inç ekran, 1,200mAh şarj edilebilir pili ve beş bağımsız IO genişletilmiş tuşları içerir.

GameShell’in modüler ve açık kaynaklı yapısı olasılıkları neredeyse sınırsız hale getirir, böylece hobi ve oyun oynuyorsanız bu sizin rüyanız gerçeğe dönüşür.

GameShell Taşınabilir Oyun Konsolu:

  • Ünlü konsollardan retro oyunlar oynayın.
  • Kendi oyunlarınızı ve modlarınızı oluşturun.
  • Güçlü Clockwork Pi geliştirme kartını kullanın.
  • Küçültülmüş bir Linux bilgisayarda bile büyük ekran oyunlarının keyfini çıkarın.
  • Eğlenceli ve kolay montaj işlemi.

Bu Kickstarter başarısı 200 doların altında bir fiyatla satılıyor, ancak Tech Deals‘in bu teklifi 142,99 dolardan birini seçmenize izin veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir