Google Keep Nedir ?

Google Keep, Google tarafından geliştirilen bir not alma uygulamasıdır. Doğrudan Google Drive’a bağlı olduğunu da söylememiz gerekiyor. Google Dokümanlar, E-Tablolar veya Slaytlar gibi Google Drive uygulamasından notlara erişemezsiniz. Not almak, Google Drive depolamanızdan götürmektedir. Ancak, çok küçük alan tükettikleri için muhtemelen hiçbir zaman farkına varamazsınız.

Uygulama 20 Mart 2013’te piyasaya sürüldü. O zamandan bu yana bir çok güncelleme getirildi. Çeşitli UI güncellemeleri ve değişiklikleri ile çeşitli özellik iyileştirmeleri getirildi. Şu anda Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirme sayısı bulunmaktadır.

Uygulama basit bir kullanıcı arayüzü, çok sayıda basit kişiselleştirme özelliği ve Google’ın Wear OS işletim sistemini destekliyor. Hafif tavırları, daha ağır not alma çözümlerinden daha keskin olmasını sağlıyor. Ayrıca, mobil uygulama alan herhangi bir notun en iyi çapraz platform desteğine de sahiptir. Son olarak, uygulama içi satın alma, abonelik veya premium sürümleriyle uygulama tamamen ücretsizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir