Hearthstone Masters Tour Online, Asya-Pasifik Maçlarıyla Devam Ediyor

3.000.000 $’lık ödül havuzundan pay almak ve Masters Tour Şampiyonu ünvanını elde etmek için önemli bir basamak olan bu maçları kaçırmayın

16.07.2020 – Hearthstone Masters Tour, bu hafta sonu Masters Tour Online: Asya-Pasifik’le geri geliyor! Kısa süre önce tüm oyuncuların ve görevlilerin sağlığını korumak adına bu turnuvayı tamamen çevrimiçi bir Masters Tour’a dönüştürme kararı aldığımızı duyurmuştuk. Dolayısıyla 40 ülkeden 320’nin üstünde oyuncu, Hearthstone Masters Tour 2020’nin 3.000.000 $’lık ödül havuzundan payını almak ve Masters Tour Şampiyonu unvanını elde etmek için çevrimiçi olarak mücadele edecek.

Sunucularımız Jia “Jia” Dee, Darroch “Darroch” Brown, Alex “RavenCasts” Baguley, Simon “Sottle” Welch, and Neil “l0rinda” Bond, bu canlı Hearthstone heyecanı esnasında bize YouTube kanalımızda eşlik edecek.

Ayrıntılar

  • Mekân: YouTube.com/HearthstoneEsports
  • Tarihler: 17 Temmuz 2020, Cuma – 20 Temmuz 2020, Pazartesi
  • Yayın Başlangıcı:03:00 Cuma – Pazartesi
  • Ödül Havuzu: Toplamda 3.000.000 $’lık 2020 ödül havuzunun 250.000 $’lık bir bölümü.
  • Format: 4 desteli ve 5 maç üstünden yasaklamalı Conquest formatı.

İşleyiş

Masters Tour Online: Asya-Pasifik, 4 deste ve bir yasaklamayla birlikte 5 maç üstünden Conquest formatında gerçekleşecek. En az 7-2’lik skor elde eden oyuncular, Hearthstone Masters Tour Online: Montreal ve Hearthstone Masters Tour Madrid’e katılmaya hak kazanacak.

Turnuvanın işleyişiyse şöyle:

  • 1. Gün: İsviçre sistemi üstünden beş tur. Üçüncü yenilgilerini alan oyuncular elenir.
  • 2. Gün: Üç veya daha fazla maç kazanan oyuncular İsviçre sistemi üstünden dört tur daha oynar.
  • 3. Gün: En iyi 8 oyuncu playofflarda mücadele eder ve yeni bir Masters Tour Şampiyonu ilan edilir!

En yeni Hearthstone esporu haberlerini ve içeriklerini Hearthstone esporu internet sitesiTwitterFacebook ve YouTube üstünden takip edebilirsiniz. Logolar ve fotoğraflar da dahil olmak üzere, Hearthstone espor materyalleri için adresimiz: https://blizzard.gamespress.com/Esports-Hearthstone

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir