Huawei Mate X 2 katlanabiliyor

Huawei Mate X, yükseltilmiş bir yonga setine ek olarak, Mate X’in yalnızca Kirin 980 işlemcisi kullanıldığı biliniyor. Şirketlerin başarılı bir ürün için ikinci bir model çıkarması doğaldır ancak jüri hala Mate X’in uygun olup olmadığına karar vermiştir. Ne de olsa, henüz piyasaya sürülmemiş olmakla beraber Samsung’un karşılaştığı sıkıntılara ve kendi teknik dışı endişelerine bakılırsa, Huawei’nin ilk katlanabilir telefonunun ilk birkaç günü zor olucak gibi görünyor.

Huawei Mate X 2 ile ilgili görsel sonucu

Yine de, Huawei’nin büyük hayal kurmaması için yeterli neden olmayabilir ve LetsGoDigital tarafından bulunan patentleri kullanıyor. Tabii ki, bu sadece bir patent, ancak USPTO’da bu yılın başlarında dosyalanan en son tasarımda gösterilen tasarım, gerçek olabileceği ilk Huawei Mate X’e çok yakın.

Patent aynı Mate “X” katlanırken Mate X’i kameraları ve şarj portunu barındıran tarafta aynı omurgada katlar. Tek fark, bir prob ucunun USB-C portunun olacağı alana takıldığı gösterilmiştir. Bu, USB-C’nin yerinin değiştirildiğini ya da Huawei’nin bazı özel özelliklerinin bulunup bulunmadığı anlamına gelmediğini söylüyor. Kalemin eklenmesi kesinlikle Mate X 2’ye daha fazla itirazda bulunsa da, Huawei ekranının sivri uçlu bir giriş cihazını idare edebileceğini kanıtlamak zorunda kalacak. Tırnakların bile çizebileceği Galaxy Fold kadar kırılgansa, durum böyle olmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir