Huawei’nin ses ürünleri uluslararası basından ödül almaya devam ediyor

Huawei FreeBuds Pro, FreeBuds 3 ve Freelace Pro ses ürünleri, uluslararası basından ödül almaya devam ediyor. Android Authority, Android Central, Android Headlines, Tech Advisor, Pocketnow ve Stuff yayınları, bu ürünleri en beğendikleri kulaklıklar arasında gösterdi.

Huawei’nin en gelişmiş tam kablosuz kulaklığı olan FreeBuds Pro’yu değerlendiren Android Authority, “İyi bir ses kalitesi, etkili ANC, mükemmel pil ömrü ve çift cihaz bağlantısının peşindeyseniz, FreeBuds Pro’ya bir şans vermelisiniz” yorumunda bulundu. Android Central ise değerlendirme yazısında, “Huawei FreeBuds Pro, mükemmel ses kalitesi, tam özellikli gürültü engelleme işlevi ve uzun pil ömrü ile sezgisel hareket kontrolleri sunuyor” diyerek ürünün en yeni özellikleri ön plana çıkarttı.  Pocketnow yayını “Kulak içi kulaklık başlıkları olduğundan, onları iyi oturan silikonla takmak, dış sesin çoğunu engelliyor. Bununla birlikte, FreeBuds Pro, bu özel kablosuz ANC kulaklık sınıfında rakipsiz olan bir düzeyde aktif gürültü engelleme sunuyor” derken Stuff da “Çok daha iyi ses kalitesi için iki 11 mm sürücü barındıran FreeBuds Pro, her zaman kulaklıklarda aradığımız dinamizmini kaybetmeyen çekici orta tonlar ve bas ile hoş ve net ses çıkarıyor” açıklamasını yaptı.

FreeBuds 3’ü de inceleyen Android Authority, “Harika bir çift kulaklık isteyen Huawei akıllı telefon kullanıcıları için FreeBuds 3 bariz bir öneri. Sesleri harika, kullanımı zevkli ve kılıf daha uzun pil ömrü sağlıyor” dedi.

Freelace Pro’yu değerlendirmeye alan Android Headlines, “Konu Huawei FreeLace Pro olduğunda şikayet edecek pek bir şey yok. Takması mükemmel, ağır değil ve rahat. ANC gerçekten iyi çalışıyor, ses kalitesi mükemmel ve pil ömrü de öyle.” dedi. Tech Advisor ise “FreeLace Pro, güzel tasarımı, sağlam ses kalitesi, mükemmel gürültü önleme özelliği ve uzun pil ömrü ile özellikle iyi” yorumunda bulundu.

Seramik Beyazı, Karbon Siyahı ve Gümüş Orman renklerine sahip FreeBuds Pro tam kablosuz kulaklıklar, 1.399 TL son kullanıcı fiyatına sahip saat ayrıca vade farksız dört taksitle kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca sevgiliniz ile birlikte de müzik dinleyebilmeniz için, 249 TL değerindeki HUAWEI CM510 mini hoparlör, FreeBuds Pro satın alan kullanıcılara sadece 1 TL’ye sunuluyor.

https://shop.HUAWEI.com/tr/product/HUAWEI-freebuds-pro/

HUAWEI FreeBuds 3, Siyah, Beyaz ve kırmızı renk seçeneklerine de sahip. 1.199 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ve 4 ay vade farksız taksit imkanı ile sunulan FreeBuds 3 ile birlikte HUAWEI CM510 mini hoparlör sadece 1 TL farkla satın alınabiliyor.

https://shop.HUAWEI.com/tr/product/HUAWEI-freebuds-3/

Ladin Yeşili ve Karbon Siyahı renklerinde olan FreeLace Pro kulaklıklar, 999 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatıyla Huawei Online Mağaza’da satışa sunuluyor. Vade farksız 4 taksit imkanından yararlanabilecek tüketiciler, aynı zamanda 1 TL farkla Huawei Band 3e akıllı bileklik  ve Huawei CP31 Araç Şarj Aleti sahibi de olabiliyorlar.

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-freelace-pro/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir