IMDb TV ücretsiz akış servisi mobil cihazlara ulaştı

İlk olarak 2018’in sonundaki varlığını açıklayan bir sızıntının ardından IMDb, IMDb TV adında yeni bir ücretsiz video akışı hizmeti başlattı. Lansman ilk olarak Fire TV ve Prime Video’yu içeriyordu, ancak bu diğer platformları kullanan çok sayıda insan için uygun değildi. Android ve iOS’ta hizmetin gelmesiyle birlikte işler değişti.

Daha fazla şirket kendi video akışı hizmetlerini başlattıkça, akış pazarı giderek daha da parçalandı. Her ne kadar bu hizmetlerin çoğu ayda 10 doların altında bir fiyata sahip olsa da, bazı tüketicileri korsanlığa geri götürmek için maliyet, birden fazla hesaba sahip olanlar için önemli ölçüde artmıştır.

Her ikisine de giderek daha popüler olan alternatif, Crackle ve daha az bilinen platformlardan beri sayısı büyük ölçüde genişleyen ücretsiz akış hizmetleridir. IMDb TV, oldukça dikkat çekici içerik seçenekleri sunan en yeni ücretsiz video yayın hizmetlerinden biridir ve şimdi telefonlara ve tabletlere erişilebilir. Platform ayrıca The Middle ve IMDb Show gibi IMDb orijinalleri gibi bir dizi TV şovuna ücretsiz erişim sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir