INFLOW Awards Halk Oylaması Başladı

Influencer pazarlaması alanında Türkiye’nin en iyilerini belirlemek amacıyla bu yıl ikincisi gerçekleşen INFLOW Awards için 3 kategoride halk oylaması başladı. İlk dört saatte 300 bin kişinin ziyareti ile yoğun ilgi gören oylama sayfası, 11 Ekim 2019 tarihine kadar aktif kalacak ve oylama devam edecek. Halk oylaması bu yılın “En İyi Instagram Influencer’ı”, “En İyi Twitch Influencer’ı” ve “En İyi Youtube Influencer’ı”nı belirleyecek.

INFLOW tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan INFLOW Awards, hem ülkemiz hem de yurt dışından marka ve ajansların katılımı ile gerçekleşecek. 22 Ekim Salı günü Four Seasons Hotel Bosphorus’ta sahiplerini bulacak ödüllerin 3 kategorisini halk belirleyecek. “En İyi Instagram Influencer’ı”, “En İyi Twitch Influencer’ı” ve “En İyi Youtube Influencer’ı” kategorilerinde 11 Ekim 2019 tarihine kadar oylama yapılabilecek.

En İyi Instagram Influencer’ı kategorisi için Ahmet Karya, Berkcan Güven, Burak Altındağ, Burak Gacemer, Duygu Özaslan, Larissa Gacamer, Rachel Araz, Refika Birgül ve Reynmen halk oylamasında yarışacak. En İyi Twitch Influencer’ı kategorisinde Duygu Köseoğlu, Elraenn, Jahrein, Kendine Müzisyen, Mithrain, Pintipanda, Ruthlessladies, Unlostv, Wtcn ve Yokbeolm oylanacak. En İyi Youtube Influencer’ı kategorisinde ise Alper Rende, Babala TV – Oğuzhan Uğur, Berkcan Güven, Chaby Han, Duygu Özaslan, Orkun Işıtmak, Refika Birgül, Ruhi Çenet, Uras Benlioğlu ve Zeynep Bastık yarışacak.

Influencer, marka ve ajans işbirliklerini teşvik etmek amacıyla düzenlenen INFLOW Global Summit&Awards’19, ikinci senesinde önemli bir değişikliğe imza atarak, ödülleri global arenaya da taşıyor. 31 farklı kategoride verilecek ödüllere, Türkiye’nin yanı sıra uluslararası arenadaki marka ve ajanslar da dahil olacak. INFLOW Awards başvuruları, dijital ve pazarlama sektörünün duayen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Sektör paydaşlarını bir araya getirecek olan etkinlik ile başarılı çalışmalara dikkat çekilerek yenilikçi yaklaşımların teşvik edilmesi amaçlanıyor.

INFLOW Hakkında:

Dijital fikir liderlerini, bloggerları, sosyal medya içerik üreticilerini sektörün lider markalarıyla uluslararası boyutta farklı etkinlikler çerçevesinde bir araya getirmeyi hedefleyen bir platformdur. Sürekli gelişmekte olan pazarda,’Influencer Pazarlaması’ ilke ve temellerini yöneten INFLOW, markalar ve sosyal medya içerik üreticilerini bir araya getirerek pazarın sınırlarını, eğilimini ve dinamiklerini belirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir