Instagram Videolarını Nasıl İndirirsiniz?

Instagram’da Gördüğünüz Videoları Nasıl İndirebilirsiniz?

Instagram’da hepimiz bir çok sayfayı takip ediyoruz. Bazıları bizi güldürüyor, bazıları bilgilendiriyor bazısı düşündürüyor. Hatta bazen gördüğümüz paylaşımları kaydetmek istiyoruz, kimi zaman bunu instagramın ara yüzünden kaydedilenlere yolluyoruz. Kimi zamaman ise fotoğrafları ss alıp telefonumuzda saklıyoruz. Peki kaydetmek istediğimiz videoları telefonumuza veya bilgisayarımıza nasıl kaydederiz? Bu başlıkta size bundan bahsedeceğim.

NASIL İNDİRİLİR?

Size en basit yöntemden bahsedeceğim. Hemen hemen herkesin kolayca yapabileceği bu yöntemde öncelikle bir site veya uygulamaya ihtiyacınız var. Bu siteyi veya uygulamayı Google’da veya GooglePlay’de aratarak kolayca bulabilirsiniz. Daha sonrasında ise tek yapmanız gereken kaydetmek istediğiniz postun linkini kopyalayıp, bulduğunuz platformda linki kopyalamınızı istediği yere kopyalayıp indirmek.

Bonus: Fotoğrafları Ekran Kaydetme Yapmadan Nasıl İndirirsiniz?(görüntü kalitesi daha yüksek kaydetmenizi sağlar)

Biraz uğraş gerektirse de alıştığınız zaman ne kadar kolay olduğunu anlayacağınız bir yöntemdir aslında. En önemli yanı ekran alıntısına göre daha yüksek kalitede kaydetmiş olursunuz.

İLK ADIM

İndirmek istediğiniz postu bulmak için sayfaya giriyoruz.

İKİNCİ ADIM

İstediğimiz postu açıp sağ klik yapıyoruz ve “inspect” veya incele diyoruz.

ÜÇÜNCÜ ADIM

Inspect veya incele dedikten sonra sağda açılan bölümde işaretli olan kısma tıklıyoruz ve alt kısmı açılıyor burada fotoğraf linkleri mevcut. Çözünürlüğü en yüksek olana sağ klik yapıp “open in a new tab” ya da yeni sekmede aç diyoruz ve açılan görseli indiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir