Logitech G432 incelemesi

Logitech G432 oyuncu kulaklığı yazımızda elimden geldikçe size bu kulaklığın iyi ve kötü yönlerini tanıtıp son olarakta bir sonuç çıkarmaya çalışacağız. İsterseniz yazımıza geçelim.

Yazımıza bu kulaklığın ses kalitesi ile başlamak istiyoruz. Logitech kalitesini hissettiren tertemiz bir sese sahip bu cihaz. 7.1 Surrond ses sistemine sahip kulaklık Logitech’in yazılımı ile birlikte Equalizer ayarlarına da sahip olmakta. Kendinden ayarlı profillerin yanında kendi özel Equalizer ayarlarınızı da yapabilirsiniz. DTS Headphone:X teknolojisine sahip olan kulaklık bu sayede oyun esnasında stereo sesi, nesnelerden ya da çok kanallı akışlardan alıp yeniden oluşturuyor ve bu sayede 3 boyutlu bir ses haline getiriyor.

Şunu da eklememizde fayda olabilir. Artırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik alanlarında DTS Headphone:X 2,0 için uygulamalar mevcut. Kişisel kullanıma gelmemiz gerekir ise kulaklığı uzun saatler kullanma ve başka kulaklık ile test etme fırsatımız oldu. Performans anlamında bizi mutlu eden cihaz sadece uzun kullanımda biraz terletme, yine uzun kullanımda kulağa gelen yeri ve kulaklığın üst tarafı yapısından sebep canınızı biraz acıtabilir.

Ancak mikrofon kalitesine değinecek olursak, yaptığımız denemelerde bu kulaklığın mikrofonundan oldukça memnun kaldık. Gerçekten iyi bir mikrofona sahip. Hoparlör tarafında da gayet güzel bir deneyim sunan ürün işini iyi yapıyor. Ayrıca Logitech G432’yi PlayStation 4’de veya takılı konumdaki Nintendo Switch ile kullanabilirsiniz. Ayrıca jak girişini kullanarak da telefon ve tabletlerinize bağlayabilirsiniz.

Genel olarak baktığımızda yazılım desteğinden kaliteli ses sistemine kadar değerlendirdiğimizde üründen memnun olduğumuzu söylemeliyiz. Gerek kalite hissiyatı gerek ise mikrofonu kaldırınca mikrofonu sessize alma gibi ufak farklılıkları ile, gerek ise hoparlör ve mikrofon kalitesi ile Logitech kalitesini bize bir kez daha kanıtladı diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir