Mitele Plus, webOS’lu LG TV’lere geliyor

Akıllı TV’niz varsa, akıllı TV olarak bilinen ve ek olarak, LG markasından (2014’ten sonra ve webOS sistemiyle) Mitele Plus’a sahip olduğunuzu bilmelisiniz.

WebOS, LG akıllı TV’lerin işletim sistemidir ve bu arayüz üzerinden Mitele Plus içeriğine erişebilirsiniz. Bilmeyenler için Mitele, Telecinco’nun web sürümüdür ve tüm programlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS için mobil uygulamalar var.

Talep üzerine çevrimiçi içeriği görüntülemeye hizmet eder ve elbette, reklamları alan özel bir sürümü de vardır. Mitele Plus adlı bu sürüm sayesinde, dizi, film ve tüm Telecinco reklam panosunu, futbol maçları da dahil olmak üzere herhangi bir kesinti olmadan izleyebilirsiniz.

Bu nedenle, eğer evde 2014’ten sonra webOS’lu bir LG TV varsa, Mitele Plus’a abone olabilir ve tüm içeriğe ayda sadece 2,50 € karşılığında erişebilirsiniz ve bunun için uygulamayı uygulamayı indirmeniz gerekir. 

Bağımsız bir şekilde, yani LG TV’lerin webOS ekosistemi dışında, tüm futbollara erişmek için Mitele Plus’ı kullanırsanız, aylık abonelik ücreti belirli promosyonlar ve bu da yaklaşık 5 avroluk tasarruf sağlıyor.

Bununla birlikte, webOS’lu bir LG TV’ye sahip olarak, daha önce de belirttiğimiz gibi kataloğun tamamına ayda 3 Euro’dan daha az bir ücret karşılığında erişebilirsiniz.

LG ve Mediaset tarafından içeriğe genişletme ve erişime bağlıdır. Bu kez rekabet etmez veya en azından doğrudan Netflix, HBO, Amazon Prime Video, Disney +, Rakuten TV, DAZN, Movistar + veya Flixolé gibi talep üzerine diğer içerik platformlarıyla yapılmaz.

2014’ten sonra bir LG TV’ye Mitele Plus uygulamasını indirirseniz ve webOS 4.0 veya Netcast 4.5 olan tek bir tıklamayla tüm Mediaset programlamasını yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir