OnePlus 3 ve 3T, son güvenlik güncellemesini aldı

OnePlus 3 ve OnePlus 3T OnePlus’ın en popüler cihazların ikisi olarak tanılmaktadır. Hesaplı amiral gemisi iki nesil önce şirket tarafından başlatılan trendi. Ne yazık ki, telefonlar artık bildirilen son güvenlik güncellemelerini aldıkları için tüm iyi şeyler sona gelmektedir.

XDA-Developers’a göre OnePlus, güncelleme için “birinci aşamada kullanıma sunulduğunu” onayladı. Önemli bir sorun olmadığı doğrulandıktan sonra, güncelleme görünüşte daha fazla kullanıcıya gönderilecektir.

Bu OTA, Ekim 2019’un güvenlik yamasını sunuyor, Google’ın uygulamalarını güncelliyor ve “genel hata düzeltmeleri ve geliştirmeler” sunuyor. Bununla birlikte, belirli hata düzeltmeleri ve düzeltmelerle ilgili bir kelime yok.

2016 yılında piyasaya sürülen OnePlus 3 ve OnePlus 3T için kesinlikle harika bir çalışma oldu. O zamanlar, OnePlus’ın ana rakipleri Samsung Galaxy S7 serisi, Xiaomi Mi 5 , HTC 10 ve LG G5 idi. OnePlus telefonlarının Android Pie’yi almak için eskiden birkaç öncü cihazdan ikisi olduğunu söylüyor ve bildiğimiz kadarıyla, listelenen rakiplerin hiçbiri Pie’yi almadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir