Realme’nin 64MP dört kameralı akıllı telefonuna ilk bakış

Realme CEO’su tarafından yapılan tweetin ardından, bu yıl 64MP dört kameralı bir akıllı telefon çıkaracaklarını açıkladı. Bize bu cihazın ilk kamera örneğini gösteren resmi kaynak ise Realme Weibo.

İsimsiz olan Realme telefonun dört arka kamerası, telefonun sol tarafında dikey olarak dizilmiş olacak. Kameraları çevreleyen bir LED flaş olacağı ise firma tarafından belirtilmiştir. Kullanıcıların 9216 x 6912 çözünürlüğe sahip ultra yüksek piksel görüntüler çekebileceklerini söylüyor. Kameralar ayrıca çekim yaparken en iyi çekim kalitesi için AI özelliklerine sahip olacak.

Kameralar dışında, telefonun tasarımı hakkında görüntünün ortaya çıkardığı başka bir şey yok. Ancak, bu Weibo hesabı tarafından paylaşıldığından, telefonun Çin’de ilk kez piyasaya sürüleceği hissine sahibiz.

Madhav Sheth, 64MP sensörünün 1 / 1.72 sensör boyutunda ve 1,6 µm piksele sahip Samsung’un yeni GW1 sensörü olduğunu ortaya çıkardı. Weibo, telefonun 2019’un ikinci yarısında piyasaya sürüleceğini belirtti, bu yüzden en erken Temmuz ayında yayınlanmasını bekliyoruz.

Teknik özelliklerin geri kalan kısımları hala örtülüyor, ancak bunlar resmi duyurunun önüne, sızanlar veya hatta Realme’den çıkmalı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir