Red Dead Redemption 2 PC platformuna geliyor

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve daha adı henüz açıklanmışken bile inanılmaz bir hayran kitlesine sahip olan Red Dead Redemption 2, piyasaya çıktıktan sonra da pazarı adeta kırıp geçirdi. Hem FPS hem TPS olarak oynanabilen RDR2 bizlere vahşi batının derinliklerinde inanılmaz bir hikaye sunuyor. Açık dünya oyunu olan RDR2’de binicilik, silah kullanma ve soygun gibi birçok şeyi yapabiliyoruz

PC oyuncuları, oyunun PC versiyonunu da bekliyorlardı. Ancak bugüne kadar, Rockstar bu konuda oldukça sessiz kaldı. Bugün ise elimize oyunu PC platfromuna da çıkacağına dair çok kuvvetli bir bilgi geçti. Twitter kullanıcısı JakoMako51, “RDR2_PC_Accomplishments” olan Rockstar Social Club kaynak kodundaki Red Dead Redemption 2’nin PC referansını tweetledi. Bu, uzun zamandır aradığımız tek ipucu olabilir.

Şimdi, tek yapmamız gereken Rockstar’ın resmi onayını beklemek. Eğer oyun PC platformuna geliyorsa, Rockstar’ın bir diğer oyunu olan Grand Theft Auto V ile birlikte steam üzerinden satılacağını tahmin ediyoruz.

One Reply to “Red Dead Redemption 2 PC platformuna geliyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir