Samsung, bu ay Galaxy A70’leri 64MP kamera güncellemesiyle piyasaya sürecek

Genel olarak, Samsung Galaxy A70, beklentilerin altında bir kamera performansı ile hayal kırıklığına uğramış bir telefon. Bu, Samsung’un cihazın yükseltilmiş sürümünü piyasaya sürmeye hazır olmasıyla bu ay değişebilir.

Samsung, görünüşe göre Hindistan’da A70’leri birkaç hafta içinde piyasaya sürecek. SamMobile, cihazın kamerasının A70’in 32MP sensöründen daha önce beklediğimiz gibi 64MP sensörüne yükseltileceğini bildiriyor.

Bu, Samsung’un el kameralarındaki kameralardan birinin 48MP işaretini kırdığı ilk zaman olurdu. Sensör hakkında fazla bir şey bilmiyoruz, ancak A70’in cansız kamerası üzerinde iyi bir yükseltme sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Galaxy A70s de iki model halinde gelmeli ve tasarımı zaten piyasaya sunulan Galaxy A30 ve A50 modellerine benzeyecek. Cihaz ayrıca Snapdragon 675 SoC, 6GB RAM ile gelmeli ve fiyatlandırma (~ 422 $) civarında olmalıdır.

Bunun dışında, henüz Samsung Galaxy A70‘in piyasaya sürülmesi veya cihazın teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi bulunmuyor. Belki de bunun nedeni, Samsung’un şu anki Galaxy A70 modelinde aşamalı bir yükseltme olacağından. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir