Snapchat yerine kullanılabilecek 5 alternatif uygulama

Öncelikle snapchat bireylerin birbirlerine fotoğraf atabildikleri ve belirli bir süre sonra bu fotoğrafların kaybolduğu bir uygulamadır. Uygulamada fotoğraf çekerken belirli özelliklere göre fotoğraf üstünde değişiklikler yapılabilir ve fotoğraf  üstüne yazı yazılabilir.

Şimdi ise Snapchat yerine kullanılabilecek 5 farklı uygulamayı derledik.

Snow

snow app ile ilgili görsel sonucu

Bu uygulamanın en ayırt edici kısmı benzersiz ve özgün stickerlarıyla video oluşturup başkaları ile paylaşabilirler. Aynı Snapchat’de olduğu gibi kullanıcılar kendi aralarında yazışabilirler. Aynı zamanda arkadaşlarınızla konuşurken GIF de oluşturabilirsiniz.

MSQRD

MSQRD ile ilgili görsel sonucu

Fotoğraf ve videolarınıza canlı filtreler sunan MSQRD, insan yüzlerini astronotlara, hayvanlara vb. şeylere dönüştürebiliyor. Aynı zamanda yüksek kalitede selfie çekme imkanı da sunuyor.

Yovo

yovo ile ilgili görsel sonucu

Snapchat’e iyi bir alternatif olan Yovo’da canlı resimler çekebilir, hikaye oluşturabilir ve kitaplıktan resim paylaşabilirsiniz. Ancak bu paylaşımlarınız 48 saat sonra yok olur.

Slingshot

İlgili resim

Slingshot, çekilen fotoğrafların çoğu benzeri uygulamanın aksine karşılaştırmalı anket mantığı üzerine işliyor. Ayrıca günlük olarak arkadaşlarınızla beraber cevap verebilceğiniz önemsiz sorular sorar. Snapchat ile aynı kategoride ama farklı bir şey arıyorsanız bu uygulama tam size göre.

Boo

boo app ile ilgili görsel sonucu

Son alternatifimiz ise Boo. Bu uygulamaya Snapchat’in basitleştirilmiş hali de denilebilir. Çocuklarında rahat bir şekilde kullanmayı öğrenebildiği Boo tıpkı Snapchat gibi hareketli sticker doodle, GIF ekleyerek fotoğraflarınız ve videolarınızı kaliteli ve eğlenceli yapmaya olanak sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir