Stylized Fantasy Sword Pack #1

Pestilence Studio adı altında Asset Store’da satışa çıkarılan Stylized Fantazy Sword Pack #1 adlı paketi inceleyeceğiz. Paketimizin içeriğinde toplam 5 adet çeşitli kılıç bulunmakta. Bu kılıçların animasyonları ne yazık ki paket içeriğinde bulunmuyor. Ancak internette küçük bir araştırma yaparsanız kılıçlara uyacak güzel animasyonlar bulabilirsiniz. Pakette bulunan dokular aynı zamanda 4K çözünürlüğü de sahip. Bu sayede yapacağınız oyunları günümüz görüntü kalitesine uygun bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu kılıçları birçok farklı oyun türünde kullanabileceğinizi düşünüyorum. Ancak kendi görüşüm kılıçların en çok uyacağı tür MMOPRG tarzı oyunların olacağını düşünüyorum. Ürünü Asset Store mağazasında bulabilir ve eğer ürünü sevip almak isterseniz 19,99 dolar gibi bir fiyatla karşınıza çıkmakta.

Ayrıca şunu da ekleyelim. Pestilence Studio, Cloverbite’ın bir parçası.  (Cloverbite, GRIME isimli bağımsız bir oyunun yapımcısı) 3D sanatçıları oyunun yapılmasının bir parçasıydı. İlgilenenler için aşağıdaki linki de ekliyorum.

https://www.artstation.com/pestilence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir