The Irishman şimdi Netflix’te

Uzun zamandır beklenen Martin Scorsese destanı İrlandalı, yoğun Şükran Günü hafta sonu için tam zamanında Netflix’teki ilk çıkışını yaptı. Dünyanın neresinde olursanız olun, aktörler Robert De Niro ve Al Pacino’nun ekranda yeniden bir araya geldiğini gösteren bu suç destanını şimdi izleyebilirsiniz.

Filmin yaklaşık 160 milyon dolarlık bir bütçesi var ve bunun bir kısmı, on yıllardır bir hikaye anlatmak amacıyla etkileyici görsel efektlerle oyuncu kadrosunun yaşlanmasına harcanıyor. Netflix daha önce bu ayın başlarında sinemalarda sınırlı bir çalışma için filmi piyasaya sürdü.

Netflix, sürekli genişleyen orijinal filmlerden oluşan bir birikime sahip olmasına rağmen, Alfonso Cuarón’un Roma’sı gibi ödül dostu yarışmacılarla birlikte, bu, oyuncu kadrosunun ve yönetmenin kalibresi göz önüne alındığında, akış hizmetinin ömrü boyunca büyük bir an gibi geliyor.

İrlandalı, daha sonra Teamsters sendika lideri Jimmy Hoffa’ya (Pacino) yakın olan, Russell Bufalino’nun bir ortak adamı olan Frank Sheeran’ın (De Niro) hayatı hakkında. İşte filmin son fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir