Ultimate Sound FX Bundle Asset incelemesi

Oyunlarınız için telifsiz sesler mi arıyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise bu Asset işinize yarayabilir.

Ultimate Sound FX Bundle isimli bu Asset ile yayıncı Sidearm Studios’un dediğine göre 1054 adet SFX’e sahip olabilirsiniz. Yayıncının dediğine göre tüm sesler %100 telifsizdir, bunları ticari oyunlarınızda, videolarınızda, yayınlarınızda veya başka herhangi bir şeyde kullanabilirsiniz.

Paket içinde gerçek seslere de yer verilmiş. Mesela bunlara araba sesleri örnek verilebilir. Gerçekten çok büyük bir ses paketi. Paketin hazırlanmasının ne kadar vakit aldığını merak ettim 🙂 45 Paket 7GB+ birleşimi olan bu paketin içeriği ise şu şekilde:

Real Recorded Gun & Bullet Sounds Pro, Real Recorded Car Sounds, Ultimate Water Sounds, Fire & Flame Sounds, Ultimate Retro 2D/Platformer Sounds, Sci-Fi Weapon Sounds Pro, Survival Game Sounds Pro , UI & Item Sounds, Ultimate Footstep Sounds, Natural Ambiences Pro, Natural Ambiences Pro Vol 2, Magic Sounds Pro, Ultimate Animal Sounds, Animal Sounds Pro, Explosion Sounds Pro, Battlefield Sounds Pro, Bow & Arrow Sounds Pro, Bullet Impacts & Flybys SFX Pro, Casual Game Announcer, Casual Music Pack, Cinematic Music Pack – OST Pro, Dragon Sounds Pro, Fight Sounds VOL 2, Fighting Sounds Pro, Footstep Sounds Pro, Gore Sounds Pro, Gun Sounds Pro, Hero Voice – Amy, Hero Voice – Jack, Horror Ambiances Pro, Horror Ambiances Pro Vol 2, Impacts & Sweeps Pro, Medieval Fight Sounds Pro, Monster Sounds Pro, Piano Music – Real Pianos Vol. 1 (Wagner Piano), Pirate Sounds Pro, Russian Soldier/FPS Announcer (Voice Pack), Alien Sounds Pro, Sci-Fi Ambiances Pro, Sci-Fi Ambiances Pro Vol 2, Sword Sounds Pro, Zombie Sounds Pro, Battlefield Ambiances, Ghost Sounds Pro, Sci-Fi Doors Pro ve daha fazlası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir