Warner Bros. Games, Mortal Kombat 11 Ultimate’i Duyurdu

Warner Bros. Games bugün, dünya çapında bugüne kadar 8 milyondan fazla satılmış, franchise tarihindeki en hızlı satan oyun olan Mortal Kombat 11’in yeni bir genişletilmiş versiyonu olan Mortal Kombat 11 Ultimate’i duyurdu. Oyun aynı zamanda Academy of Interactive Arts & Sciences tarafından 23.D.I.C.E Awards’da Yılın Dövüş Oyunu ve IGN tarafından 2019’un En İyi Dövüş Oyunu seçildi.

Ödüllü NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Mortal Kombat 11 Ultimate, daha önce piyasaya sürülen Mortal Kombat 11 ana oyunu Kombat Pack 1 ve Mortal Kombat 11: Aftermath genişlemesi.ile birlikte yeni oynanabilir dövüşçüler Mileena, Rain ve Rambo içeren Kombat Pack 2’nin eklenmesiyle sonsuz Mortal Kombat 11 deneyimi sunuyor.

Mortal Kombat 11 Ultimate’ın 17 Kasım’da PlayStation®5, PlayStation®4, PlayStation®4 Pro, Xbox Series X | S, Xbox One konsolları, Nintendo Switch ™, PC ve Stadia’da dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ek olarak, Mortal Kombat 11 ve Mortal Kombat 11 Ultimate sahipleri ve PS4 ™ veya Xbox One konsollarındaki yeni alıcılar, oyunlarının PS5 ™ veya Xbox Series X | S sürümlerine ücretsiz yükseltmelere erişerek Mortal Kombat 11 Ultimate lansmanı ile birlikte sunulan 4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, geliştirilmiş yükleme süreleri ve daha fazlasını elde edecek.

Mortal Kombat 11 Ultimate, aşağıdaki içeriği ve geliştirmeleri içerir:

  • Definitive Mortal Kombat 11 Experience – Oyuncuları, destansı Mortal Kombat destanını devam ettiren ve 37 oynanabilir karakterin tam kadrosuyla birlikte, zamanın sınırlarını zorlayan bir maceraya götüren, eleştirmenlerce beğenilen iki hikaye.
  • Kombat Pack 2 –Kitana’nın hibrit Eden ve Tarkatan klonu olan yeni eklenen dövüşçüler Mileena; Asil Edeniyen yarı tanrı Rain; ve aktör Sylvester Stallone’un sesine ve benzerliğine sahip ikonik Özel Kuvvetler askeri Rambo.
  • Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion – Franchise-first story genişletmesi, üç oynanabilir karakter (Fujin, Sheeva, RoboCop) ve 10 ek karakter görünümü.
  • Kombat Pack 1 – Altı oynanabilir karakter (Shang Tsung, Nightwolf, Sindel, The Joker, Terminator T-800, Spawn) ve 25 ek karakter görünümü.
  • Mortal Kombat 11  Story, Custom Character Variation System, Stage Fatalities, Friendships, Online, Towers of Time, Tutorial, Krypt, Kombat League ve sahneye geri dönen ve yeni katılan dövüşçülerden oluşan kadrosu dahil olmak üzere tüm oyuncular için birden fazla özellik ve mod ile paketlendi -Hepsi yıkıcı derecede acımasız sinematik görseller sergileyen benzersiz Ölümler ile donatılmış ilk savaşçılar.
  • PS5 Upgrade Available –4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, iyileştirilmiş yükleme süreleri ve belirli modlar için nesiller arası konsol uyumluluğu sunar. Mortal Kombat 11 ve Mortal Kombat 11 Ultimate sahipleri ve PS4 ve PS4 Pro’daki yeni alıcılar, Mortal Kombat 11 Ultimate lansmanı ile birlikte sunulan oyunlarının PS5 sürümüne ücretsiz yükseltmeye de erişebilirler.
  • Xbox Series X|S Smart Delivery Enabled – 4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, iyileştirilmiş yükleme süreleri ve belirli modlar için nesiller arası konsol uyumluluğu sağlar. Ek olarak, Mortal Kombat 11 sahipleri ve Xbox One konsollarındaki yeni alıcılar, Mortal Kombat 11 Ultimate lansmanı ile birlikte mevcut olan Xbox Series X | S’de ücretsiz güncellemelere erişebilecekler.
  • Krossplay Support – PS5, PS4, Xbox Series X | S ve Xbox One oyuncularının belirli modlarda zıt platformlarda diğer oyunculara karşı savaşmasına izin verir.

Mortal Kombat 11’e zaten sahip olan oyuncular, 15 Ekim’den itibaren Kombat Pack 2’yi ön sipariş vererek deneyimlerini yükseltebilirler. Mevcut sahipler ayrıca Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion’ı da satın alabilirler.

Mortal Kombat 11 Ultimate, Kollector’s Edition ve Kombat Pack 2 ön siparişleri, “Dark Web” Noob Saibot, “HCF” (Halt and Catch Fire) Liu Kang ve “Blood Moon” Skarlet dahil olmak üzere üç yeni karakter görünümü varyantı içeren Time Warriors Skin paketini alacak.

Mortal Kombat 11 hakkında daha fazla bilgi için MortalKombat.com Twitter (@MortalKombat), YouTube (Mortal Kombat), Twitch (NetherRealm), Instagram (@MortalKombat), Facebook (MortalKombat) ve Discord (MortalKombat).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir