Wolfteam’de nostalji rüzgarları esiyor

Wolfteam için yeni “Nostalji” güncellemesiyle güçleri dengeleyecek ve oyunculara eski günleri hatırlatacak bir sunucu açılıyor. En güçlü karakterler, silahlar ve eşyaların yasak olduğu bu sunucu eski savaşların keyfini vaat ediyor.

Netmarble Türkiye, Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Wolfteam için oyuncuların uzun süredir beklediği Nostalji güncellemesi ile birlikte açılacak Nostalji adlı yeni sunucuda oyuncuları Wolfteam’in eski lobi müziği karşılayacak.

Nostalji sunucusunda güçler dengeleniyor

Wolfteam’in eski lobi müziğiyle nostalji yaşayacak oyuncular, açılan yeni sunucuda en güçlü karakterler, silahlar ve eşyalar ile oynayamayacak. Böylece oyuncuların güçleri dengelenmiş olacak. Oyuncular Nostalji sunucusunda bireysel değil, klanlarıyla birlikte mücadele edecek.

Klanlar şampiyonluk için savaşacak

Sadece klanların girebileceği Nostalji sunucusunda klan maçları 5v5 şeklinde gerçekleşecek. Maçı kazanan klan 3 puan alacak ve topladığı puana göre Bronz, Gümüş, Altın, İmparator, Hükümdar, Efsane ve Şampiyon liglerinden birine otomatik olarak yerleştirilecek. Tabii ki amaç en yüksek puanı alıp Şampiyon liginde mücadele etmek.

Nostalji sunucusunda yasaklı bazı karakter ve silahlar:

OG Dövmeleri

OG Silahları

Efsane ve Efsane Pro Silahları (EM4A1 Efsane, EM4A1 Efsane Pro, ELWRCI M6A2 Efsane Pro ve dahası)

Karakterler (Marien Diriliş, Lin Meiling Diriliş, Ateş, Barut, Tetra, Rin ve dahası)

Kırmızı ve Mavi Bomba ve dahası

Pençeler (OG Pençesi, Kara Pençe ve dahası)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir