Yeni iPhone 11 haberleri ve çıkış tarihi

Apple’ın yeni iPhone 11 piyasaya çıkış tarihi hızla yaklaşırken, yeni akıllı telefonun neye benzeyeceğine dair çok daha belirgin bir resim elde etmeye başlıyoruz.

Yeni iPhone 2019 söylenti konusunda tamamen yeniyseniz, ilk önce bir gerçeği açıklayalım: tüm sızıntılar başka bir yükseltmeye işaret ediyor. Uzun süredir iPhone söylentilerini inceliyoruz ve hiçbiri 2019’un iPhone’uyla gerçekten devrimsel bir şey göreceğimizi söyleyemez.

Evet, bu aynı şekil ve ekran boyutu anlamına geliyor, ancak daha hızlı iç parçalara ve (muhtemelen) geliştirilmiş bir kameraya sahip olacak. 5G, büyük ölçüde yenilenen ekran teknolojisi ve Lightning konnektöründen uzaklaşmak en az 2020 yılı kadar uzakta.

iphone 11 ile ilgili görsel sonucu

Yeni iPhone 11, iOS 13’ün poster yüzü olacak ve iPhone 11, iPhone 11R ve iPhone 11 Max’ı göreceğimizden oldukça eminiz.

Ana değişiklik, kamera yükseltmesi olacaktır – şu an tam olarak iPhone 11 ve iPhone 11 Max’te üç sensör bekliyoruz, ve sadece iPhone 11R’de iki tane var – ancak her modelde gelişmiş özellikler var.

Şarj için eklenmiş bazı akıllı özellikler olacağı bildiriliyor ve Apple’ın sonunda kullanıcıların çok istediği bir şeyi eklediği söyleniyor. Acaba ne?

Yeni iPhone 11’in çıkış tarihi

Her yıl olduğu gibi, olası iPhone 11’in çıkış tarihi konusunda etraf biraz sessiz ve şuan gelecek hakkında oldukça iyi fikirler mevcut. En makul olasılık ise şöyle:

  • iPhone 11’in tanıtım tarihi: 10 Eylül 2019
  • iPhone 11 ön sipariş tarihi: 13 Eylül 2019
  • iPhone 11’in çıkış tarihi: 20 Eylül 2019

Apple, telefon etkinliğini yıllarca pazartesi günü gerçekleştirmedi, en sık kullanılan günler Salı veya Çarşamba günü oldu.

11 Eylül Çarşamba, ABD’de geleneksel olarak bir yas günü olduğundan Apple, muhtemelen 10 Eylül 2019 Salı, iPhone 11’in açılış tarihini seçecek.

Apple, 4 Ekim’de iPhone 4S’i açıkladığı 2011’den bu yana daha geç bir iPhone tanıtmadı, bu yüzden geleneksel Eylül “bölgesinde” yıllarca süren bir değişiklik için güçlü bir nedene ihtiyaç duyacaktır.

apple store ile ilgili görsel sonucu

Bu tarih, Apple’ın iPhone’larını tatilden hemen önce perakende mağazalara göndermesini sağlar. Yeni iPhone 11 ön sipariş tarihine gelince, Apple bunu hesaplara göre 13 Eylül olacak olan lansmanı takip eden Cuma günü olma eğilimindedir.

Son olarak, yeni iPhone 11 piyasaya çıkış tarihi – gerçekten ilk kez mobil cihazınıza elinizi süreceğiniz gün ön siparişlerin başlamasından bir hafta sonra olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir