Yeni Modern Warfare kirli ve rahatsız edici derecede gerçekçi olacak

E3’ten birkaç gün önce duyurulan ve oyun dünyasına adeta bir bomba gibi düşen Yeni Call of Duty: Modern Warfare oyunu hakkında aslında konuşulacak ve teori üretilecek çok şey var. Ancak bugünkü yazımızda elimizdeki somut bilgileri sizlere aktaracağız.

Single player oyuncuları üzen ve tepkileirni çeken bir Black Ops 4 üzerine, yapımcı firma bu hatasından geri dönüp oyunculara yeniden güzel bir hikaye ile single player deneyimi sunacak olduğunu en başından belirtelim.

Ancak ilk Modern Warfare oyunundaki gibi saf bir askeriye savaşı tadında bir oyun da olmayacak. Firma tarafından gelen açıklamada yeni oyunda savaş hayatını tüm gerçeklikleriyle yansıtacakları konusunda özellikle dikkat ettikleri, sivil ölümlerden entrikalara ve ihanetlere kadar her şeyiyle yansıtacaklarını içeren bir konuşma bize gelen bilgiler arasında.

Tüm bu bilgilerin yanında bizle paylaşılan bilgilere göre bu yeni oyunun, eski oyunun hikayesinin daha da gerçekçi olarak bir remastered versiyonu olduğunu söyleyebiliriz. Önceki oyunların başarısına ve elimizdeki görsel malzemelere bakarsak yine nefes kesen bir Modern Warfare oyunu ile karşılaşacağımızı önceden kesterbiliryoruz.

Oyunun trailer videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir