Yeni sızıntıya göre Samsung Galaxy Fold çıkış tarihi 6 Eylül!

Samsung Galaxy Fold piyasaya çıkış tarihini beklemek inanılmazdı. Cihaz Şubat ayında piyasaya sürüldüğü için, bir dizi başarısızlık ve gecikme, altı ay sonra, katlanabilir telefonun hala satın almaya uygun olmadığı anlamına geliyordu.

Yine de değişmeye hazır görünüyor ve daha önce Samsung Galaxy Fold’un Eylül ayında piyasaya sürüleceğini duymuştuk ve yeni bir sızıntı bize belirli bir tarih verdi: 6 Eylül.

Kore Herald’a göre bu, Samsung’un o tarihte 20.000 ila 30.000 ünite arasında satış yapmayı hedeflediği. Bunu söylerken ise “endüstri kaynaklarını” belirtiyor.

Modern amiral gemisi akıllı telefonlara kıyasla pek bir şey ifade etmiyor, ancak Samsung’un yeni kitlenin dikkatini çekmesi biraz zaman aldığından bu yeni cihazın ilk çıktığı andan itibaren popüler olmayacağının farkında olduğunu unutmamak gerekir.

Ve göründüğü gibi ani olan zamanlama, aynı gün Berlin’de bir tüketici elektroniği etkinliği olan IFA 2019‘da yeniden başlatılması beklenen bir etkinlik olması nedeniyle tesadüf değil.

Bu ilk lansman sadece Samsung Galaxy Fold’u tamamen alan kullanıcılar için muhtemel olsa da, ayrı ayrı Güney Koreli telefon operatörü KT (TizenHelp tarafından bildirildiği gibi), katlanabilen cihazın 11 Eylül‘den itibaren ön siparişi verilen müşterilerle dağıtılacağını belirtti.

Samsung Galaxy Fold için istekliyseniz, ve Güney Kore’de yaşamıyorsanız, bu tarihler muhtemelen o ülke için geçerli olduğundan, biraz daha uzun süre bekliyor olabilirsiniz. Saygın sızıntıcı Evan Blass, bu sürenin 27 Eylül’e kadar süreceğini belirtti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir