YouTube Go Nedir?

Google, behemoth video paylaşım servisinin erişilebilirliğini genişletmek için tasarlanmış yeni bir uygulama olan YouTube Go’yu duyurdu. Uygulamayı daha kapsamlı bir kullanıma sunmadan önce test edebilecek olan Hintli kullanıcılar göz önünde bulundurularak tasarlanan ve geliştirilen YouTube Go, bağlantının daha sınırlı olduğu alanlarda daha etkin bir şekilde çalışmayı amaçlamaktadır.

YouTube Go, kullanıcıların videoları çevrimdışı görüntüleme için kaydetmelerine izin vererek kalite ve dosya boyutu üzerinde seçenekler sunar; böylece indirme işleminin ne kadar veri kullanacağı açıktır. Bu uygulama aynı zamanda herhangi bir veri kullanmadan yakındaki kullanıcılarla yerel paylaşım için izin verir. YouTube Go, YouTube’un bu yılın başlarında Hindistan’da ilk kez piyasaya sürdüğü Akıllı Çevrimdışı özelliğini temel alıyor.

HERHANGİ BİR VERİ KULLANMAYAN VİDEOLAR

YouTube ürün yönetimi VP Johanna Wright, “YouTube Go, gelecek nesil kullanıcıların video paylaşmasına ve keyfini çıkarmasına yardımcı olacak yepyeni bir uygulama” dedi. “YouTube Go, videonun gücünü mobil kullanıcılara verilerini ve bağlantılarını daha bilinçli bir şekilde sunarken, yerel olarak daha ilgili ve sosyal olmak için Hindistan’dan gelen bilgilerle sıfırdan tasarlandı ve geliştirildi.”

YouTube Go, Delhi’deki bir Hindistan etkinliğinde, şirketin Hindistan pazarına yönelik birkaç yeni ürün açıkladığını duyurdu; Bunların çoğu daha sonra dünyayı başaracak. Google CEO’su Sundar Pichai bugün The Financial Times gazetesi için yaptığı açıklamada, “Mobil mobil dünyada dünyada giderek artan bir dünyada, Hindistan bize İnternet’in geleceği hakkında erken bilgiler veriyor. “Ayrıca, Kızılderililerin bağlantı ile ilgili olabilecek sorunları ve veri kısıtlamalarının evrensel olabileceğini öğrendik.”

YouTube Go Nasıl İndirilir?

YouTube Go’u telefonunuza indirmek oldukça basittir. GoogPlay Store’a girip arama çubuğuna “YouTube Go” yazarsanız karşınıza aşağıdaki uygulama çıkacaktır. Basitçe indir veya yükle butonuna basarak indirebilirsiniz. Şimdiden indireceğiniz videolar için iyi seyirler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir