Apex Legends sonunda ikili mod getiriyor

Bu yılın başlarında başlamasından bu yana, Apex Legends, oyuncuları üç kişilik takımlara koyarak ve bunun dışında başka modlar teklif ederek savaş royale türündeki diğer oyunlardan öne çıkıyor. Fortnite ve PUBG gibi oyunların başlıkları oyuncuların solo, duos veya dörtlü takımlarda düşmelerine izin verirken, Apex Legends çoğunlukla bu üç kişilik formüle bağlı kaldı. Elbette bu kuralın istisnaları vardı. Ağustos ayında, Respawn Entertainment oyunun Iron Crown etkinliği için sınırlı bir süre için solo mod başlattı. Şirket yakında başka bir deneysel oyun modunun ortaya çıkacağını açıkladı.

Respawn, ikililerin 5 Kasım’da Apex Efsanelerine geldiğini doğruladı. Iron Crown etkinliğinde başlatılan solo modda olduğu gibi, düolar yalnızca sınırlı bir süre oyunda olacaklar, ancak modun ne kadar süre yaşayacağından emin değiliz. Aslında, Respawn bize bir çıkış tarihi vermenin yanı sıra ikili mod hakkında başka bir şey söylemedi, o yüzden şu anda çok fazla bir şey bilmiyoruz.

Fanlar, Apex Legends’ın lansmanından bu yana solo ve ikili gibi ek oyun modları istiyorlar. Respawn Ağustos’ta soloları yayınladığında, oyuncuların geri bildirimlerini izleyeceğini ve modun gelecekte geri dönebileceğini söyledi. Solo modun tarihçesi göz önüne alındığında, şansınız varken duos oyununu doldurmanız önerilir, çünkü bir kez kaybolduğunda, geri döneceğine dair hiçbir garanti yoktur. İkili modlar bittikten sonra ne olacağını göreceğiz, ancak şimdilik bir arkadaş bulun ve bu mod 5 Kasım’da başladığında bir tur için ikililer almaya hazır olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir