Apple Arcade bazı iPhone kullanıcıları için yayında

Resmi çıkış tarihinden üç gün önce

19 Eylül’deki Apple Arcade’ın çıkış tarihi için sabırsızlanıyor musunuz? iPhone’da iOS 13 beta kullanıyorsanız, bazı kullanıcılar Apple’ın oyun platformunun zaten App Store’da göründüğünü bildirdikleri için zorunda kalmayabilirsiniz.

Bir iOS 13 beta kullanarak, Apple Arcade’e kaydolup oyunları indirmeye başlayabilirsiniz.

19 Eylül’de piyasaya sürülmeye ayarlanan iOS 13, zaten halka açık bir beta olarak mevcut ve hala indirilmeye hazır durumda; Bu nedenle, test etmek ve arkadaşlarınızdan önce Apple Arcade’e erişmek istiyorsanız, iOS 13’ü bir an önce indirmek isteyebilirsiniz.

Yüzlerce oyun

Apple Arcade’i Mart 2019’da açıklayan Apple, iPhone 11’in açılışında hizmetle ilgili daha fazla bilgi açıkladı. Oyun abonelik hizmeti (resmi olarak) 19 Eylül’de piyasaya sürülecek ve ayda yalnızca 4.99 $ değerinde olacak(Türkiye özel fiyatı olur mu bilmiyoruz).

Bu otomatik olarak bir Aile Paylaşımlı plandır ve altı taneye kadar aile üyesinin aynı aboneliği yalnızca bir aylık ücret karşılığında paylaşmasını sağlar.

Peki, bu abonelik ücreti için ne alıyorsunuz? Servis büyüdükçe daha fazla açıklanacak olan Toy Town’daki Frogger, The Bradwell Conspiracy ve Rayman Mini dahil 100’ün üzerinde özel erişim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir