Apple Watch ekran görüntüsünü nasıl değiştirirsiniz?

Apple Watch’ınızın görünümünü değiştirin

Akıllı saatinizi kişiselleştirmek söz konusu olduğunda, yüzü muhtemelen ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlayacağınız ilk şeydir. Bir İşletim Sistemi saatinde daha fazla seçeneğiniz olabilir, ancak Apple Watch yüzünü seçti, böylece artık çok çeşitli seçenekler var.
Başlangıçta şirket ilk Apple Watch için on yüzle başladı, ancak şimdi şirket seçimleri genişletti, bu yüzden daha fazlası var ve Apple’ın en iyi Apple yüzlerini seçtik.
Seçenekleri araştırmak isterseniz veya her gün aynı yüzü görmekten sıkıldınızsa, Apple Watch yüzünüzü ruh halinizi yansıtmak için nasıl değiştireceğinizle ilgili sizler için hazırladık adımları aşağıda yer almaktadır.

Apple Watch yüzlerini nasıl değiştiririm?

Apple Watch’unuzun görünümünü değiştirmek açısından yapabileceğiniz en kolay şey budur. Sadece kuvvetli bir dokunuş olan Force Touch’ı saatin yüzünde kullanın ve yatay, kaydırılabilir bir galeriye götürüleceksiniz.
Apple’ın ufak yüzlü vitrinden, istediğini seçebilirsin.Seçin ve yeni izlediğiniz yüzünüz ile  izlemek üzere saatinizdeki ana ekranınıza yapışacaktır.

Apple Watch yüzünüzü nasıl özelleştirirsiniz

Düzenleme modunda yüzün alt kısmındaki “özelleştirme” ye basarak renkleri, numara kadranını, bildirimleri ve daha fazlasını özelleştirmekten çekinmeyin. Orada yüzün farklı unsurları arasında sola veya sağa kaydırabileceksiniz ve saati değiştirmek için farklı seçenekler arasında gezinmek için saatin tepesini kullanabileceksiniz.
Sola kaydırma işlemi farklı komplikasyonları seçmenize izin verecektir değişikliklerinizi kolayca kaydetmek için dijital kurma koluna dokunabilirsiniz.
Ya da, daha basit özelleştirme için, hareketli görüntü türünü (çiçek, denizanası veya kelebekler) değiştirmenize izin veren Hareket yüzü vardır ve tarihin görüntülenmesini isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.
Saatinizin yüzünü özelleştirdikten sonra, aralarında geçiş yapmanız gereken seçenekler galerisinde görünür. Kaydetmek için yenisini yapmak isterseniz, Apple Watch galerisine ekrana bastıktan sonra sağa doğru hızlıca kaydırarak geri dönebilirsiniz.

Apple Watch yüzünüze nasıl bir komplikasyon eklenir?

iPhone’unuzu da almanız gerekecek. İPhone’unuzdaki Apple Watch uygulamasında My Watch sekmesini açmak gerekecektir ve ardından Complications adlı bir seçenek göreceksiniz.
Burada istediğinizi seçebilirsiniz. Pil ömrü, tarih ve diğer birkaç seçenek gibi seçenekler vardır, ancak bunlar yalnızca belirli saat yüzlerine eklenebilir.
Bunu yapmak için içinde beyaz artı sembol bulunan yeşil düğmeye dokunarak gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra Apple Watch’ınızı almanız, saat yüzüne geri dönmeniz ve etkin saat yüzünü görmek için Force Touch’ı tekrar kullanmanız gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir