Apple’ın premium HomePod akıllı hoparlörünün en düşük fiyatı

Apple’ın premium HomePod akıllı hoparlörü, şimdiye kadarki en düşük fiyatı

Apple, gelişen akıllı hoparlör pazarında Global gönderi numaralarını Canalys gibi araştırma firmalarıtarafından ölçülecek kadar alakalı olmayabilir , ancak HomePod hala doğru fiyata …

Amazon’un inanılmaz derecede popüler olan Echo ailesi karşılaştırılabilir bir “premium” modelden yoksundur, ancak Google Home Max tipik olarak bir HomePod kadar pahalıdır.

Apple’ın ilk  akıllı konuşmacısının en iyi anlaşması olduğu gibi sınırlı bir süre için geri döndü. Başlangıçta 349 ABD doları olan Siri kontrollü HomePod, geçtiğimiz günlerde , 27 Mayıs Pazartesi günü saat 11: 59’da CT’ye kadar 50 ABD Doları indirim ekleyen kalıcı bir 50 ABD doları tutarında indirim yaptı . 
Bu, şu anda 249,99 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. Şık tasarımı ve zengin ses kalitesiyle geçen yıl yaptığımız derinlemesine incelememizden ötürü, indirimli Apple HomePod, beyaz ve uzay gri renk seçenekleri seçiminizde mevcuttur.
2019 yılının sonuna kadar gelebilecek veya gelmeyecek bir netice beklerken, iFans’ın piyasada iPhone’ları ve iPad’leriyle daha iyi entegre olan akıllı bir hoparlör bulma olasılığı yoktur. HomePod özellikle “Apple Music’teki en iyiyi ortaya çıkarmak” için tasarlanmıştır, bu da ne yazık ki başka hiçbir müzik akışı servisiyle iyi oynamayacağı anlamına gelir .
Bu arada, Siri, tartışmalı olarak Alexa veya Google Asistanı kadar zeki veya çok yönlü olmasa da , akıllı ev kontrollerinden arama yapma ve almaya, hava durumu raporlarını, haber güncellemelerini ve olabilecek soruları cevaplamaya kadar birçok uygun görevi yerine getirebilir. aklını çapraz.
Kilit satış noktası, yedi adet ışın oluşturucu tweeter ve özel bir amplifikatöre sahip 4 inç yüksek çıkışlı woofer ile güçlendirilmiş son teknoloji ses teknolojisi olmaya devam ediyor. Bu tek başına muhtemelen 250 dolara değer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir