Artık Google Stadia uygulamasını Google Play Store’dan indirebilirsiniz

 Arama devi, resmi Stadia uygulaması artık Google Play Store’da indirilmeye hazır olduğunu, iddialı oyun akışı hizmeti için erken başlatıldığı gibi görünüyor.

Uygulamayı yükledikten ve açtığınızda – ki bu 129 MB’lık bir depolama alanı demektir – oldukça hoş görünümlü bir Destiny 2 promosyonu içeren bir açılış sayfasıyla karşılaşacaksınız. Buradan, uygulamanın size kalıcı bir seçim olduğunu belirten Stadia için hangi Google hesabını kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz – ileriki bir tarihte hesapları değiştiremezsiniz.

Şimdilik elde ettiğimiz tek şey bu, ancak daha fazla bilgi edinmek için, Kurucu Sürümü veya Premiere Sürümü’nden bir davet koduna ihtiyacınız olacak. Stadia siparişi verenler kodlarını 19 Kasım’dan başlayarak alacaklar. Diğer herkes için güncellemeler için kayıt olma seçeneği var.

Google Play Store’daki uygulama önizlemesi bize kitaplığın ve arkadaş listesinin uygulamanın son sürümünde nasıl görüneceğine hızlı bir bakış sağlar. Ayrıca, Mağaza, Ev ve Keşif sekmeleri de var, ikincisi de YouTube, Reddit, Twitter, Facebook ve Discord’a hızlı bağlantılar ve Stadia topluluk forumu için bir kutu.

Uygulamanın özellikle Android 10 ile tanıtılan karanlık moda uyan karanlık bir teması var. Başlangıçta Stadia, Pixel 2 , Pixel 3a , Pixel 3 ve Pixel 4 telefonların yanı sıra Pixel Slate, Acer Chromebook Tab 10 ve HP Chromebook X2 Chrome OS tabletleriyle uyumlu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir