Call of Duty Mobile, Cadılar Bayramı için bir etkinlik başlattı

Cadılar Bayramı geliyor ve Call of Duty Mobile, kutlama vesilesiyle sürpriz hazırladı. Aşağıda Cadılar Bayramı etkinliği için Call of Duty Mobile’a gelen tüm haberleri göstereceğiz.

Call of Duty Mobile, silahlarımızı kişiselleştirebileceğimiz bir oyundur, bu yüzden destan geliştiricisi Activision bazı yeni silahlar hazırladı.

 Standoff haritasına temalı dekorasyon eklendi. Call of Duty Black Ops 2’de yer alan bu harita, 31 Ekim’de yapılacak olan Cadılar Bayramı gecesine göre bir dekorasyona sahip olacak.

Aktivite olarak, balkabağı görünümündeki kamuflajları, paraşütleri veya özel silahları bu özel etkinlikler arasındadır.

Oyunun içindeki mağazada, silahlarına daha korkunç bir dokunuş vermek isteyenler için çeşitli teklifler ve kamuflajlar olacak.

Call of Duty’deki Halloween baskısını içeren silah koleksiyonu oldukça geniştir, bu yüzden onları alıp bayramdan sonra kullanmaya devam edebiliriz.

Call of Duty Black Ops 3 veya 4’ü oynadıysanız, özel yeteneği yayı kullanmak olan bir uzmanı hatırlayabiliriz, iyi Call of Duty’nin Mobil versiyonunda sadece bu etkinliğin kutlanması sırasında alabiliriz. ve onun adı “Serçe”.

Oyuna her gün başladığımızda bir ödül alacağımız not edilmelidir.

Call of Duty Mobile Halloween etkinliği, yeni başladığı ve 25 Kasım’a kadar hazır olacağı için yaklaşık bir ay sürecekTüm bu süslemelerin yanı sıra uzmanın da yalnızca Cadılar Bayramı’nda alabileceğimizi, bu nedenle bu etkinliğe özel olduklarını unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir