Call of Duty Mobile’da klan nasıl oluşturulur

Günümüzün video oyunlarındaki klanlar, günlük oyunlar için milyonlarca oyuncunun ana merkezidir. Call of Duty Mobile grup arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza ve diğer arkadaşlarınızla birlikte klan kurmanıza olanak sağlar.

Bir klanların amacları eğlenmek ve profesyonel oyuncularla takım yetkinliğine sahip olmaktır. Bu tür çevrimiçi oyunların olumsuz yanı, trol ekibinde ve yalnızca sizi rahatsız edecek diğer kullanıcılarda size rahatsız edebilmesidir.

İşin özüne gelelim bir klan hesabı nasıl açılır:

  1. Geliştiricilerin koyduğu ilk şart, en az 5. seviyeye sahip olmaktır. Birkaç oyunda (elimizdeki beceri silahımıza bağlı olarak yaklaşık 8), çok az zaman alacağımız bir sorun olmadan isteninen seviyeye ulaşacağız.
  2. Bu basit gereksinimi yerine getirirsek, oyunun ana ekranının alt kısmında “Klan” düğmesi görünür, tıklayın.
  3. Şimdi sağ üst köşede “Klan Yarat” yazan başka bir butona tıklıyoruz.
  4. Bir klan amblemi seçmeli, bir isim atamalı, üyelerin minimum gerekli seviyesini belirlemeli, oyun tercihini seçmeliyiz (hepsi, çok oyunculu ya da Savaş royası).
  5. Ayrıca, oyuncuları katılmaya teşvik eden küçük bir açıklayıcı metin de koyabiliriz.
  6. “Kabul Et” i tıklayın.

Klanımızı beğenimize yaratacağız. Şimdi sadece arkadaşlarımızı davet etmemiz veya açık bir grup kurmayı seçtiğimizde oyuncuların daha fazla ya da daha az büyük oyun grubuna girmesini ve oluşturulmasını beklememiz gerekir.

Bir klana ait olmak, tur oynadığımızda bize daha fazla puan verecek. Bu ekstra puanlar, seviye atlamamız, daha fazla kaplama almamız ve Call of Duty Mobile silahlarını arttırmamız için çok iyi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir