Dead by Daylight Android ve iOS’a geliyor

Oyuncuların iOS ve Android’de Dead by Daylight deneyimini yaşayabileceklerini doğruladı! Montreal merkezli geliştiriciden elde edilen son bilgilere göre, konsollarda büyük bir başarı yakalamış olan oyun, mobil cihazlardaki versiyonunda en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için tamamen sıfırdan geliştiriliyor.

Dead by Daylight, çılgın bir katilin korkunç bir kabustan dört arkadaşını avladığı asimetrik çok oyunculu bir korku oyunu. Oyuncular ölümcül bir kedi ve fare oyunundaki gibi hem katil hem de kurtulanların rolünü üstlenirler. Yıllar içinde korku filmlerinde yer alan birçok ikonik karakteri içinde bulunduran oyun en son Evil Dead’den Ash ve Ghost Face’ten Ash Williams oldu. Dead by Daylight PC, PS4 ve XBoxONE’da mevcut ve yakında mobil cihazlarda (iOs ve Android) ve Nintendo Switch’te de sunulacak.

Özel bir mobil ekip tarafından geliştirilen Dead by Daylight Mobile, tümüyle optimize edilmiş olacak ve yeni kontroller ve akıllı telefonlar ve tabletler için özenle hazırlanmış bir deneyim ile hayranların keyif aldığı aynı oyun ve modları sunacak. 2019 bitmeden de satışa sunulacak oyun şimdiden oyuncuların gözünde merak uyandırmışa benziyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir