Disney Plus, iki ay erken yayına giriyor

Resmi Disney Plus’ın lansman tarihi 12 Kasım olarak bir süredir belirli durumdaydı. Bu durum, Disney Plus uygulamasının ücretsiz bir sürümünün bundan iki ay önce iyi bir şekilde yayına girmesi şaşırttı.

Erişmek için Hollanda’da olmanız gerekiyor, ancak ilk önce Disney Plus hizmetinden gelen izlenimler iyi tasarlanmış ve küratörlüğünü gösteriyor. Rakip Netflix’in hacminden bile yoksun. Şu anda tarayıcılarda da erişebilmenize rağmen, Google Play mağazası ve iOS uygulaması aracılığıyla Android uygulamasında yayınlanmakta.

The Verge için çalışan bir yazar, ücretsiz platforma eriştiklerinde ilginç bir haber buldu, bu da daha önce küçük bir avuç olduğunu düşündüğünü söyleyenlere rağmen, Iron Man, Galaksinin Koruyucuları ve Thor filmleri de dahil olmak üzere toplam 18 Marvel başlığını buldu. Bununla birlikte, lisans anlaşmaları bölgeler arasında farklılık göstermesi şüphesiz olacaktır.

Beklendiği gibi, daha büyük Disney / Pixar / Marvel / Star Wars / National Geographic dikeylerinin yanında Disney Prenses filmleri, Hit Filmler, Müzikaller ve benzerlerinin küratörlüğünü yaptığı klasik Disney başlıkları hazinesi de var.

disney plus ile ilgili görsel sonucu

Disney Plus neden erken yayına girdi?

Disney Plus platformunun resmi olarak piyasaya sürülmeden önce bazı testlerden geçmesi mantıklı geliyor. Yalnızca dahili olarak test edebileceğiniz çok fazla şey var ve Disney, sunucularının çok sayıda kullanıcıyı ne kadar iyi desteklediğini görmek isteyecektir.

Her zamanki gibi, ABD’deki veya başka yerlerdekiler, ilk olmamaktan hayal kırıklığına uğradılar, ancak sayıları yönetilebilir kılmak için daha küçük bir kullanıcı tabanına sahip bir ülke ile başladığı için Disney’i suçlayamayız.

Hollanda’da erken bir lansman görmek, herhangi bir Disney Plus İngiltere çıkış tarihinin olmaması nedeniyle daha da acıtıyor, ancak bu arada sakin olmaya ve bir VPN kullanma dürtüsüne karşı koymaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir