Pixel 4 kamerası için yeni modlar ve arayüz ayarlamaları sızdırıldı

Bazı cihazlar bazı insanlar sayesinde vaktinden önce görünüş olarak ortaya çıkıyor, ve artık Google Pixel 4 telefonları hakkında çok şey biliyoruz. Şimdi bize telefonla birlikte gönderilecek olan kamera uygulamasına daha yakından bakalım.

XDA Developers ekibine, önizleme Pixel 4 cihazlarından birinden alındığı gibi uygulama kodu verildi ve eski bir Pixel telefonuna yüklendikten sonra uygulama ile oynamaya başladılar.

Gece Görüşü, Hareketli Fotoğraflar ve Zaman Atlamalı gibi seçenekler yeniden konumlandırılmış durumda, bu yüzden bulmaları daha kolay oldu ve bu modların her biri için ayrı ayrı seçeneklerin bulunması da daha kolay olacaktır gibi görünüyor.

Efsanevi Gece Görüşü modundaki yenilikler, Pixel 4’ün yapabileceği söylenen astrofotografiye yardımcı olacağını düşündüğümüz ilave bir ‘sonsuzluk odağı‘ seçeneği olarak belirtilmiş. Bundan sonra düzgün bir yıldızlı gökyüzü çekebilirsiniz.

pixel 4 ile ilgili görsel sonucu

Fotoğraf çekme yetenekleri

Uygulama ile birlikte gelen dahili yardım da çok az değişti, bu nedenle normal modları değiştirmeyi istemiyorsanız (örneğin karanlık koşullarda Gece Görüşü’ne kadar), sonra bunları kapatabilirsiniz.

Ayrıca, Time Lapse modunda kullanmak isteyebileceğiniz hızlar için öneriler alırken, ufuk seviyeleme özelliği Pixel 4 ile çektiğiniz resimlerin en düşük seviyede olduğundan emin olmalıdır.

Arayüz tahminleri arasında yeni kamera uygulamasına ulaşan geniş ekran modunda çekim yaparken tüm ekran kullanan genişletilmiş bir fotoğraf çekme görünümü var. (Bunu yeni iPhone 11 telefonlarında zaten gördük)

Bu, Google Kamera uygulamasının 7.0 sürümüdür; bu, Pixel 4 geldiğinde eski Pixel telefonlarına da dağıtılacak; bu süreç, Ekim ayının ortalarını bulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir