EA Hesabınızı daha güvenli hale getirmek için önümüzdeki ay boyunca 200+ Origin oyununu ücretsiz oynayabilirsiniz

EA Hesabınız iki faktörlü kimlik doğrulaması (2FA) ile korunmuyorsa, şimdi korumaya başlayın ve hesabınızı yalnızca potansiyel davetsiz misafirlere karşı daha güvenli hale getirmeyeceksiniz. Sizin için bir sürpriz daha var!

Ekim ayında 2FA kullanmayı seçen herkes tarafından kazanılabilir ve bu etknilik EA’nın Ulusal Siber Güvenlik Bilinci Ayı olduğuna dikkat çekmenin bir yolu olarak görünüyor. Bu arada, zaten 2FA kullanıyorsanız, ücretsiz ayı yine de mutlu bir şekilde kullanabileceksiniz.

EA’nın oyun abonelik hizmetinin temel seviyesi normalde sizden ayda 3.99 £ (4.99 $) ücret alır ve 219 oyunluk bir kütüphaneye erişim sağlar (ve Origin’deki tüm alışverişlerde% 10 indirim).

Bu oyunlar Anthem, A Way Out, Battlefield V (ve önceki Battlefield oyunları), FIFA 18, Madden NFL 19, Mass Effect: Andromeda, Titanfall oyunları, The Sims 4, ve çok daha fazlasını içeriyor.

Kasım da yeni oyuncular doğuyor

Şirket aramalarında 2FA veya EA Giriş Doğrulama’yı açmanız yeterlidir; ayrıca 1 aydan veya muhtemelen birkaç gün sonra ücretsiz aylarınıza Temel erişim hakkına sahip olabileceksiniz.

Elbette iki faktörlü kimlik doğrulaması, giriş yaptığınızda ve şifrenizi girmenin yanı sıra size bir e-posta veya mesaj içeren bir doğrulama kodu alacağınız (veya bir uygulama doğrulayıcısı da) anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir