En iyi 5 yeni Android oyunu (Temmuz 2019)

Yaz aylarının gelmesi ile oyuncuların artması ve mevcut oyuncuların oyun sürelerinin uzaması bizle pek şaşırtmasa gerek. İşte hali hazırda içinde bulunduğumuz yaz aylarında sizleri sıkmayacak, içinizdeki sıkıntıları atmanızı sağlayacak yepyeni oyunlarla karşınızdayız. İşte karşınızda yaz aylarında oynayabileceğiniz en yeni ve kaliteli 5 Android oyunu.

1- Breaking Bad: Criminal Elements

Dizi hayranlarının yakından bildiği Breaking Bad, Online oyunu ile karşımızda olacak. Şuan ön kayıt yaptırılabilen oyuna ön kayıt yaptırırsanız çeşitli ödüller ile oyuna başlayacaksınız. Oyunda, artık klasikleşen imparatorluk kurma oyunlarının biraz daha özgünleştirilmiş haliyle karşılaşıyoruz. Oyun boyunca sahip olduğumuz laboratuvarı geliştirmeye ve laboratuvarımızı düşmanlara karşı savunmaya çalışıyoruz. Çeşitli şekillerde elde edilebilen kaynaklar ile daha farklı türde kimyasasllar elde ederek bu ürünleri satmaya çalışıyoruz.

 

2- Harry Potter: Wizard’s Unite

Pokemon GO‘yu geliştiren Niantic firmasının son oyunu olan Harry Potter: Wizard’s Unite, aynı Pokemon GO gibi gerçek zamanlı bir AR oyunu. Pokemon GO dan farklı olarak içindeki mekanikler oyunun yeni çıktığını düşünürsek daha iyi düşünülmüş ve daha çeşitli. Aynı zamanda kullanıcıların geri dönütleri baz alındığında daha optimize bir sisteme sahip olan bu oyun Harry Potter aşığı olan – olmayan herkesin hoşuna gidecektir.

 

3- Planet Sling

Planet Sling önümüze çıkan gezegenlere ekrana tıklayarak sıçramaya çalıştığımız bir beceri oyunu. Diğer beceri oyunlarından özellikle görsellik konusunda ayrılan Planet Sling, bizlere görsel açıdan gerçekten güzel bir deneyim sunuyor. Oyunda önümüze çıkan her bir gezegene atlamak zorundayız. Eğer bir sonraki gezegene atlayamadan ondan sonrakine atlarsak oyun bitiyor.

 

4- Talion

Bu yazın en iddialı MMORPG‘lerinden biri de Talion. Talion’un bizlere öteki MMORPG’ler dışında sunduğu bir çok özellik bulunuyor. Kalabalık PVP savaşları, raid bossları gibi klasik özelliklerinin yanında görsel açıdan çok iyi olması ve bu modları farklı oyuncu sayılarında özelleştirebilmesi en büyük artılarından.

 

5- D&D: Warriors of Waterdeep

Warriors of Waterdeep, ünlü Fantasy Role Playing oyunu Dungeons and Dragons‘un yeni mobil oyunu. Birçok mobil RPG oyunu gibi bu oyunda da kendi takımınızı bir araya getirip karşınıza çıkan bir çok düşmanla savaşıyorsunuz. Oyundaki Campaign modunda altınlar ve eşyalar toplayarak bir sonraki aşamaya geçmeye çalışıyorsunuz. Mobil oyun dünyasındaki birçok kötü RPG oyunun arasından kalitesiyle sıyrılan bir oyun olan Warriors of Waterdeep, her ne kadar D&D markasını taşıyor olsa da içinde D&D oyunlarından bir karakter henüz bulunmuyor.

 

 

One Reply to “En iyi 5 yeni Android oyunu (Temmuz 2019)”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir